Portal Forumlar kurallar kayıt olun Bize Ulaşın
Go Back   astroloji,burçlar,günlük burç yorumu > Astroloji > Transitler
Sitemizi Facebook ta;
Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 26-11-2013   #1 (permalink)
Site Sahibi
 
demet hoşmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Apr 2010
Mesleği: astrolog
Üye Burcu: Koç
Şehir: istanbul
Cinsiyeti: Kız
Medeni Durum: Bekar
Mesajlar: 7.160

Yaptığı teşekkür: 3.490
3.531Yazısına 13.562 Teşekkür verildi
Standart Venüsünüze göre 2014 ve gelecek yıllar yorumu

Venüsünüze göre 2014 ve gelecek yıllar yorumu

Venüs koç

Transit mars etkisi ( aralık 2013 / temmuz 2014)


İlişkilerinizde karşılıklı olarak iyi olmayan tüm özelliklerin ortaya çıktığı bir süreçtir. Eşinizle ortada hiçbir neden olmadığı halde kavgalar edebilirsiniz. Eşinizin aşırı şekilde üstüne gitmeniz onun sabrını taşırabilir ve söylenmemesi gereken sözler iki tarafı da zorlayabilir.

Karşı cinsle anlaşmanız ve ortak paylaşımlar da bulunmanız oldukça zordur. İçyapınız da yoğun sevgi, ilgi ve cinsellik isterken bu duygularınızı açık olarak konuşup paylaşmak yerine oldukça nezaketsiz bir şekilde eşinizi incitmeye yönelik davranışlar içinde bulunursunuz.

Retro Merkür etkileri 6/ 28 şubat 2014

Var olan arkadaşlıklarınız da hiç olmayacak bir fikir ya da söz yüzünden tartışmalara yol açıp arkadaşlarınız ile ilişkinizi askıya aldırabilir ya da tamamen bitirebilir. Bu hüsran ve sıkıntı ile boğuşurken umudumuzu kestiğimiz, çok uzun yıllardır görmediğimiz, hatta ismini dahi hatırlamadığınız eski bir arkadaşınız ile tesadüfen karşılaşıp yeni arkadaşlarınızdan da bir kazık yemişken ona dört elle sarılabilirsiniz.

Transit Uranüs – Natal Venüs Kavuşum mart 2011/ 2018

Aşk hayatı, şimdi aşırı heyecanlanma zamanı. Hisleriniz ve duygularınız aşırı yüksekte, size akıl verilse bile toplumda ters düşen ilişki tarzlarını bile savunabilir, kimseyi ciddiye almazsınız. Aniden başlayan aşk ilişkileri, söz nişan, evlilik gibi durumları da getirebilir. Normal, rutin ilişkiler ve kişiler size çekici gelmez, sıra dışı kişilere ve ilişkilere yaklaşma eğiliminiz artabilir. Evliliğe benzer ama resmi nikâh olmayan ilişkileri daha çok tercih edebilirsiniz. Sevgi, evlilik, duygusal konularda yeni bir yaşamın başlangıcındasınızdır. Venüs para ile de ilişkilendirildiği için maddi gelirinizde artış ve rahatlama görülecektir.

Venüs boğa

Transit mars etkisi ( aralık 2013 / temmuz 2014)


Sağlığınızla ilgili birçok problemin ortaya çıktığı bir süreçtir. Her türlü bulaşıcı hastalıklara yatkın olursunuz. Boyun, kulak, burun, boğazınızla alakalı geçmişte halletmediğiniz sorunlar yeniden nüksedebilir ve doktor yolu kaçınılmaz olabilir. Bol vitamin almak bugünlerde fayda sağlayabilir.

İsyan duygusuna ve anlık düşüncelere teslim olursunuz. Özgürlüğünüze daha düşkün olur ve kısıtlanmış hissine kapılabilirsiniz. Erkekler için askerlik, mahkeme gibi konular ortaya çıkarak işlerinizi ihmal edip sorunu halletmek için bir hayli zaman harcamanıza sebep olabilir.

Retro Merkür etkileri 6/ 28 şubat 2014

İş hayatında önemsemediğiniz bunu ihmal edersem hiçbir şey olmaz dediğimiz her şey başınıza öyle sorunlar açar ki işin içinden çıkamaz bir hale gelirsiniz. Yapmayı planladığınız işler engellenir ve sürünceme de kalır. Siz her işi yarım bırakan beceriksiz bir insan konumuna düşebilirsiniz.

Transit Satürn – Natal Venüs Zıtlık 6 Ekim 2012 ile 19 Eylül 2015 arası) :

Venüs sevginin ve mutluluğun gezegenidir. Satürn Venüs ile zıtlık yaptığında aşk ve ya evlilik ilişkilerinizde ki tüm sorunları ortaya çıkaracaktır. Sevgi de aradığınızı bulamadığınızı düşünüp düş kırıklıkları yaşayabilirsiniz. İki tarafta birbirine karşı garip bir soğukluk içinde empati kurmaktan uzak davranışlar içine girer.
Siz sevgi istiyorsunuzdur, karşınızda ki kişide bunu vermiyordur. Ama bu tamamen sizin düşünceleriniz ve ya duygularınızdan kaynaklanıyor olabilir. Büyük ihtimalle partner de aynı sorundan yakınacaktır. Çünkü siz geçmişte partnerinizin size karşı olan olumsuz davranışlarını halının altına süpürdünüz ve şimdi Satürn onları tek tek önünüze getiriyor. Ve aslında soğukluğu yaratan sizsiniz. Bu süreçte empati yeteneğinizi tamamen yok edip kendi yalnızlığınızı aslında kendiniz yaratırsınız.

Venüs ikizler

Transit mars etkisi ( aralık 2013 / temmuz 2014)


Kişinin yeteneklerini göstermesi açısından oldukça güçlü açılar aldığı bir zaman dilimidir. Aşk yaşama isteği ile birlikte yoğun arzular ortaya çıkar. Duygularınız her zamankinden daha ateşli ve tutkuludur. Hislerinize partneriniz karşılık veremiyorsa başkalarına yönelme isteği ortaya çıkabilir.

Karşı cins ile birlikte olmak isteğiniz çok yoğundur. Yakınızda olan birçok kişi tarafından korunur ve savunulursunuz. Sizi çok mutlu edecek hediyeler alabilirsiniz. Yaşamınızdaki pozitif gelişmeler nedeni ile tüm hayatınızı güzelleşmek ve daha iyi hale getirebilmek için olumlu girişimlerde bulunursunuz.

Retro Merkür etkileri 6/ 28 şubat 2014

Eğitim, yurtdışı bağlantılar, uzun yolculuklar gibi konular da birçok soruna hazırlıklı olmalısınız. Özellikle yüksek eğitim dönemindekiler için sorunlu geçecek olan bu süreçte yanlış bilgi aktarımı ve unutkanlık aylarca tamir etmekte zorlanacağımız büyük eğitim sorunlarına yol açabilir.

Transit Neptün - Natal Venüs Kare 2011 de başlayan uzun yıllar devam eden açı

Evli yada bekar fark etmeksizin duygularda yanılma, hayal kırıklığı, partner tarafından aldatılmaya yatkınlık verir. Üstelik öyle bir açıdır ki partnerinizin size karşı yaptığı hatalar gözünüze dahi sokulsa ondan kopmakta oldukça zorlanırsınız. Yalnızlık, mutsuzluk ve sevgisizliğin işaretlerinden biridir. Bu sevgisizliği yaratan ise sadece kendinizsinizdir. Bir hayal alemi içinde gerçeklerden kopmuşcasına hiçbir doğruyu göremezsiniz.


Venüs yengeç

Transit mars etkisi ( aralık 2013 / temmuz 2014)


Ebeveynleriniz ile karşılıklı olarak birbiriniz anlayacak durumda değilsinizdir. Yakınlarınıza karşı sempatinizi kaybedersiniz. Ev ve aile konuları dikkatli olmanız gereken konulardır. Bu süreçte ev alım satım gibi durumlarınız varsa beklemeniz gerekmektedir. Bu konularda olmadık aksilikler sizi beklemektedir.

Evlilik ilişkinizde hesaplı kızgınlıklar ve kin olmasa dahi bir anda tartışıp karşılıklı olarak birbirinizi suçlayabilirlersiniz. Eşinizle aranızda derin uçurumlara neden olabilecek basit konuları halletmek yerine büyütürsünüz. Hayal kırıklıkları yaşamanız sevgiyi başkalarında aramanıza sebep olabilir.


Transit Jüpiter etkileri haziran 2013 / temmuz 2014

Jüpiter Venüs’ümüze dokunduğunda bütün astrologlar önce sevgi kısmından baksa da maddi olarak da hayatımızın en güzel süreçlerinden birinin başladığını gösterir. Bu dönemde maddi olarak el attığımız konular (iş kurma, genişletme gibi) başarı ile sonuçlanacaktır.

Retro Merkür etkileri 6/ 28 şubat 2014

Parasal konularda birçok aksilik sizi beklemektedir. Geçmişten kalan bir borcun size gelmesi belki sizi kısa süreliğine rahatlatıp sevindirebilir. Fakat ardından gelebilecek bir dizi aksiliğe hazır olmalısınız. Borç alacak, taksit ödemeleri gibi konular arap saçına dönüşebilir.

Venüs aslan

Transit mars etkisi ( aralık 2013 / temmuz 2014)


Sözleriniz sertleşir ve sivri dilinizden kardeşleriniz paylarına düşeni alırlar. Yakınlarınızla ilişkileriniz zorlaşır. Aranızda oluşacak hiç bir sorunu çözemezsiniz. Uzlaşma isterken tartışma ve dargınlıklar yaşarsınız. Kardeşleriniz bu süreçte aşırı sorunludurlar fakat sizinde onları anlayacak psikolojiniz yoktur.

Sizi bugüne kadar zorlayan ve üzen konulardan ve insanlardan kurtulmayı isteyerek kendinizi kendi hayatınızın güzel gelişimine adarsınız. Bu süreçte olmasını umut etmediğiniz konular sabrınızın sonucunda sizi ödüllendirerek beklemediğiniz bir anda yoluna girer.

Retro Merkür etkileri 6/ 28 şubat 2014

Evlilik ve ortaklık gibi durumlarda farkında olmadığınız bir durumu ortaya çıkarabilir. Sizden gizlenen olayların ortaya çıkmasına sebep olabilir. Eğer evlilik tarihiniz bu döneme denk gelirse davetiyeler yanlış yerlere gider ya da dağıtır diye güvendiğiniz kişiler dağıtmayı unutur.

Transit Jüpiter etkileri ağustos 2014 / temmuz 2015

Sanatsal konularla uğraşanlar için yıldızlarının parlayacağı kendilerini gösterebilecekleri oldukça güzel bir süreçtir. Özellikle tüp bebek yöntemi ile çocuk sahibi olmak isteyen kişilerde Jüpiter ve Venüs’ün olumlu açılarda olması tüp bebeğin %100 başarılı olacağını gösterir. Maddiyat ve sevgiye dair konularda ilerleme ve sevginin doyuma ulaşarak alınmasını sağlar. Bekarlar için evlilikler olasıdır.


Venüs başak

Transit mars etkisi ( aralık 2013 / temmuz 2014)


Maddi değerlere daha fazla önem vermeye başlarsınız. Yaşamınız için oluşmasını istediğiniz her tür olay için paranızın olması gerektiğine inanır hırsa kapılırsınız. Maddi anlamda hırsların oluşması kişiye duygularını unutturabilir. Para ile her şeyi başarabileceğinizi düşünürsünüz.

İş yaptığınız kişiler karşınızda olarak gizli bir güç mücadelesi başlatabilirler. Sizde kendinize aşırı güvenerek bir rekabet ortamı yaratırsınız. Sizin fikirleriniz birlikte çalıştığınız kişilerle ortak bir noktada buluşamaz ve uzlaşma yolu nerde ise imkânsız hale gelir.

Retro Merkür etkileri 6/ 28 şubat 2014

İş hayatınızda küçük bir ayrıntının gözünüzden kaçması, uzun zaman yaşanacak sorunların başlıca kaynağı olabilir. Kendinizi ifade etmeye çalıştıkça hiç farkında olmadan gereksiz tartışmaların içine girebilirsiniz. Aranması gereken kişiler unutulur, mailler yanlış yere gider.

Transit Plüton Oğlak -Natal Venüs Üçgen : 2008/ 2024

Duygular derin ve güçlüdür. Kişi eskiye göre daha sakin, duygularından daha emin kararlı ve yapıcıdır. Hayata dair tüm güzellikleri ortaya çıkarmaya uğraşır. Bu hem özel yaşamında hem ev ve iş yaşamında güçlü ve güzel bir enerji olarak ortaya çıkar. Kişi hayatındaki köprüleri yıkmadan tamir ederek yenisini inşa eder. Geçmişe dair sevgi ve cinsellikle ilgili sorunlar bu süreçte olumlu şekilde etkilenir. Evliliği sorunlu olan kişiler için tamir zamanıdır. Duygusal anlamda olumlu yönde yeniden var oluş sürecidir.


Venüs terazi

Transit mars etkisi ( aralık 2013 / temmuz 2014)


Hayatınızda günlük aktiviteler çoğalacak ve hareketlilik artacaktır. Egonuzun öne çıkması ile içsel huzursuzluğunuzda artış olur. Aşırı sinirli, her şeyin bir an önce olmasını istemeniz ve insanlara tahammül edemez halinizle kolaylıkla tartışmaların içine girip şiddete varabilecek kavgalar yaşayabilirsiniz.

Aşk ve romantizm için büyük istek duyarsınız. Arzularınız diğer zamanlara göre aşırıdır. Karşı cins ilişkileri yaşamınızın merkezi haline gelir. Hayatınızda biri yoksa tüm duygularınızı tatmin edebileceğiniz kişilere diğer zamanlara göre kolaylıkla yönlenebilirsiniz.

Retro Merkür etkileri 6/ 28 şubat 2014

Çocukları olanlar için sorunlu bir süreçtir. Onlar ile ilgili göz ardı ettiğiniz bir konu aile hayatınızı bir anda karıştırabilir. Aşk konusunda karar verilmemesi gereken bu süreçte partner ile iletişim bozuklukları gündeme gelebilir. Ayrıca Merkür retro olduğunda eski sevgililerinizin gündeme gelmesi de olasıdır.

Transit Plüton Oğlak -Natal Venüs Kare 2008/ 2024

Çok kuvvetli tutkular ve arzular hayatın en önemli şeyi haline gelebilir. Eşinizi yada partnerinizi kişilik olarak beğenmemek , eleştirme durumunun ortaya çıkması ile eğer onun kişiliğini değiştiremiyorsak partner değiştirme isteği belirebilir. O ve ya bu şekilde ilişkiyi ayrılıkla yada devam kararı ile yeni bir forma sokmak isteyecektir. Kıskançlık ve sahiplenme duygusu ve başka insanlar üzerinde kontrol kurma arzusu her tür ilişkiyi zorlu hale sokabilir. Cinsel anlamda da kişinin libosunda o güne kadar yaşadıklarından daha farklı ve güçlü gelişmeler olduğundan eğer partneri yeteri kadar güçlü değilse kişi başka birine kolaylıkla yönelebilir. Pluto takıntıların ve tutkuların gezegeni oğlak burcunda iken takıntıları had safhaya çıkaracağından öncelikle aşk hayatını etkiler. Kişi partnerini herkesten ve herşeyden kıskanabilir. Adına koruma dediği partnerin her hareketini ve tüm hayatını kontrol altına alma gibi isteklerde bulunabilir. Buda karşılıklı savaşlara yol açabilir. Eski aşkları veya evlilikleri bitirip yerine yenisini kurma, diğerinden çok farklı bir ilişki içinde kendisi ile bütünleşme arzusu.

Venüs Akrep

Transit mars etkisi ( aralık 2013 / temmuz 2014)

İçinizde bastırdığınız duygular ortaya çıkar ve canınızı acıtmaya başlar. Bilinçaltınız öncelikle kendinizle hesaplaşma isteği doğurur. Sebepsiz gerginlikler yaşarsınız. Sürekli olarak olmadık konuları düşünmeniz unutkanlığa neden olacağından günlük hayattaki önemli birçok konu çözülemez.

Özellikle erkeklerden gelebilecek kandırılma temaları ortaya çıkabilir. Güvendiğiniz bazı kişiler bu süreçte hile ve gizli işler yapmaya yatkındırlar. Ortaya çıkmasından çekindiğiniz sırlarınızı kimse ile paylaşmayıp kendiniz halletmeye çalışmalısınız. Yardım amacı ile sizi dinleyen kişiler sırlarınızı ortaya dökebilirler.

Retro Merkür etkileri 6/ 28 şubat 2014

Ev mülk aile konuları gündeme gelecektir. Fakat göz ardı ettiğiniz, önemsemediğiniz bir şey olmaz dediğiniz her şey tam bir baş belası haline dönüşebilir. Yaşadığınız evde en küçük bir tamirat için bile uygun süreç değildir. Düşünmediğiniz bir sürü iş çıkabilir. Evinize yeni eşyalar almak ya da taşınmak için hiç uygun bir zaman değildir.

Transit Neptün - Natal Venüs Üçgen 2011 de başlayan uzun yıllar devam eden açı

Başka insanların duygularına karşı çok fazla duyarlı olduğumuz bu süreçte biz insanlara sevgimizi kolaylıkla anlatır ve insanlardan da aynı karşılığı buluruz. Hayallerde ki büyük aşkımız ile ömrümüzün geri kalanını birleştirme arzusu doğar ve bu imkânı yaratabilirde… Venüs ikinci ve yedinci evlerin yöneticisi olduğu için maddesel ve sevgiye dair hayallerimiz ne ise onların gerçekleşme zamanıdır. Kadınlar ile ve ya sanatsal anlamda yapılacak her işte mutlak başarı verir. Astrologlar Natal Venüs ve Transit Neptün üçgenini ilahi aşk, aşkında kendini bulma olarak tanımlar.


Venüs yay

Transit mars etkisi ( aralık 2013 / temmuz 2014)

Bu süreçte yaptığınız her işte grup çalışmaları ve karşılıksız paylaşımlar öne çıkar. Herhangi bir dernek ya da kuruluşlara üye iseniz ve sizinle birlikte çalışan kişilerle aranızda bir takım problemler varsa bu sorunlar karşılıklı olarak özveri ile konuşarak kolaylıkla çözülür.

Kendinizi aşırı enerjik ve canlı hissedersiniz. Yaşadığınız herhangi bir sağlık sorununuz var ise kısa sürede toparlanarak iyileşirsiniz. Amaçlarınız ve hedefleriniz belirlenmiştir ve her konuda sağlam adımlar atarsınız. Birçok insan sizi destekler ve başarınız için olumlu önerilerde bulunurlar.

Retro Merkür etkileri 6/ 28 şubat 2014

İletişimi gerektiren her tür konuda bitmek bilmeyen aksilikler oluşur. İlişkilerimizde dâhil herkes ile yanlış anlaşılmadan kaynaklanan sorunlar yaşarız. Sözleşmelerde, ortak yapılan her tür iş ve her tür anlaşmada ani değişimler meydana gelebilir. Bu süreç de dedikodularda çok yaygındır.

Transit Uranüs – Natal Venüs Üçgen mart 2011/ 2018

Aşk hayatı, şimdi aşırı heyecanlanma zamanı. Hisleriniz ve duygularınız aşırı yüksekte, size akıl verilse bile toplumda ters düşen ilişki tarzlarını bile savunabilir, kimseyi ciddiye almazsınız. Aniden başlayan aşk ilişkileri, söz nişan, evlilik gibi durumları da getirebilir. Normal, rutin ilişkiler ve kişiler size çekici gelmez, sıra dışı kişilere ve ilişkilere yaklaşma eğiliminiz artabilir. Evliliğe benzer ama resmi nikâh olmayan ilişkileri daha çok tercih edebilirsiniz. Sevgi, evlilik, duygusal konularda yeni bir yaşamın başlangıcındasınızdır. Venüs para ile de ilişkilendirildiği için maddi gelirinizde artış ve rahatlama görülecektir. Eğer transit Uranüs ya da Natal Venüs 2.evde ise hayatta ender görülen para akışı gerçekleşecektir.

Venüs oğlak

Transit mars etkisi ( aralık 2013 / temmuz 2014)


Başarı hırsınızın artması ile meslek hayatınızda farkında olmadan emreden bir kişilikte davranmaya başlarsınız. Bu tavırlarınız yüzünden birlikte çalıştığınız kişilerle üstleri sorun yaşarsınız. İş hayatınızda yüksek tansiyonu haber veren bir açılarla aşırı temkinli davranmanız gerekmektedir.

Bu süreçte gereksiz yere aşırı disiplin aşığı olursunuz. İnsanlara karşı anlayışsız ve duygusuz davranışlarınız nedeni ile ortaya koymak istediğiniz projeler sürüncemede kalır hiç kimse sizinle iş yapmak istemez. Negatif enerjinizi başkalarına yöneltmek tüm iş birliklerini bozabilir.

Retro Merkür etkileri 6/ 28 şubat 2014

Parasal konularda aksilikler, engeller, kısıtlanmalar, düşünmediğimiz masraflar oldukça can sıkıcı hale gelebilir. Beklediğimiz ödemeler varsa gelmez ve bizde ödeyeceğimiz borçlarda zorlukla karşılaşabiliriz. Hatta ödediğimiz borçlar dahi bu dönemde ödenmemiş gibi karşımıza çıkabilir.

Transit Uranüs – Natal Venüs Kare mart 2011/ 2018

Özgür olmaya zorlayıcı enerjisi ile aşk, iş, sosyal yaşamda ender rastlanan tarzda güçlüklerle karşılaştıran, hayatımızı karıştıran bir transittir. Normalde aklınıza gelmeyecek aşk ilişkileri yaşatabilir. Heyecanı sönük bir ilişkiden sizi uyandırıp “ben buna neden katlanıyorum?” dedirtebilir ve ilişkinizi sonlandırma fikrine kapılmanıza neden olabilir. Normal giden ve sorun olmayan ilişkilerde bile problemlere yol açabilir. Hele ki ilişki sağlam değilse heyecanını yitirdi ise Uranüs kışkırtıcı etkisi ile şimdi ilişkileri bitirmeye hazırlanıyor. Evlilik dışı bir ilişkiyi başlatabilecek güce sahiptir. Maddi olarak da baktığımızda birçok ani para çıkışına sebep olacaktır.


Venüs kova

Transit mars etkisi ( aralık 2013 / temmuz 2014)


Eğitim ve hukuksal konularda oldukça olumlu bir süreçtir. Hukuksal konular, uzun yollar ve yolculuklarla alakalı birçok fırsat bir anda oluşabilir. Ayrıca dolaylı akrabalarınız ile her şeyin yolunda yürüyeceği ve her tür konuda tam bir uzlaşma sağlar birlikte birçok plan yapabilirsiniz.

Hayal gücünüz ve sezgileriniz olumlu bir şekilde hayatınıza damgasını vurur. Yapıcı ve güçlü bir enerji ile dolar ve pozitifliğinizi tüm çevrenize rahatlıkla aşılarsınız. Hayatınızda kötü giden olayları masaya yatırır ve bir çözüm süreci oluşturursunuz. Hayırseverliğiniz fazlalaşır.

Retro Merkür etkileri 6/ 28 şubat 2014

Merkür retro iken yapılan her tür fiziksel işlem büyük bir fiyaskoya dönüşecektir. Estetik ameliyat hiç düşünülmemeli ayrıca saç kesimi, boyatma hatta kaş alma gibi olaylarda bile aynaya bakmak istemeyeceğimiz durumlar yaşayabilirsiniz. Tüm işleriniz engellenir, kısıtlanır, aksi giden olaylar yüzünden aşırı gergin olabilirsiniz.

Transit Satürn – Natal Venüs kare açı 6 Ekim 2012 ile 19 Eylül 2015 arası) :

Bu süreçte empati yeteneğinizi tamamen yok edip kendi yalnızlığınızı aslında kendiniz yaratırsınız. “Gökyüzünde yalnız gezen yıldızlar” muhtemelen Venüs – Satürn olumsuzluğunda ortaya çıkmış bir şarkıdır. Bu şarkıyı bize söyleten partneriniz değil Satürn’dür. Bu bilinçte olursak ilişkilerimizi kopuş noktasına gelmeden sarıp sarmalayabiliriz. Venüs maddi konuları da ilgilendiren bir gezegen olduğundan bu süreçte maddi zorluklar sıkıntılar ve kısıtlanmalar görülebilir. kişi evlilik ve ortaklık ilişkilerinde sorun yaşayabilir. Hatta evliliğin bitişini bile sağlayabilir.


Venüs balık

Transit mars etkisi ( aralık 2013 / temmuz 2014)

Bu süreçte hiç umulmadık kişilerden düşmanlıklara oldukça yatkın olursunuz. Yakınlarınızın sizin dışınızdaki kişilere yaptıkları aşırı harcamalar aranızın açılmasına sebep olabilir. Maddi konularda borç vermemeniz ve aşırı kontrollü olmanız gereken bir dönemdir.

Aşka ve romantizme karşı ilginiz artabilir. Alkol, yeme içme, sosyal davetler, uykusuz geçen geceler ve bu nedenle oluşan düzensiz beslenme istemediğiniz kilolara sebep olabilir. Yaşamın gerekli koşullarından uzaklaşarak anlık isteklerinize ve mistik konulara yoğunlaşırsınız.

Transit Jüpiter etkileri haziran 2013 / temmuz 2014

Jüpiter hem para hem sevgiyi aynı anda size verir. Bekârlar için (erkeklerde daha etkilidir) hayırlı ve evliliğe dair beraberlikleri simgeler ve söz, nişan gibi durumları getirebilir. Ayrıca seçilen eşin yurtdışı bağlantılarını da gösterebilir. Ay ve Venüs kadınlarda doğurganlığı da ilgilendirdiğinden çocuk sahibi olmak açısından da oldukça bereketli bir dönemdir.

Transit Satürn – Natal Venüs üçgen açı 6 Ekim 2012 ile 19 Eylül 2015 arası) :
Özellikle bekârlar için sevgi ve saygının önde olduğu mantıklı ilişkiler ve evliliğe dair adımların atılacağı zaman dilimi başlamış durumdadır. En iyi ortaklıklar ve evlilikler Venüs – Satürn sürecinde kurulur. Evli olanlar için ise eşin her anlamda desteği sevgisi saygısı üzerimizdedir. Birbirimiz olmadan yaşayabileceğimizi biliriz ama eşimiz varken hayatımızın daha güzel ve kolay olduğunun da bilincindeyizdir. Bağımlılık duygusundan uzak güçlü bağlılıkların olduğu birliktelikleri gösterir. Maddi anlamda da önemli bir gezegen olan Venüs’ün Satürn ile olan olumlu açılarında uzun zamandır beklediğimiz miras ve bunun gibi konular yoluna girer ve bizi maddi anlamda güçlendirir.

Retro Merkür etkileri 6/ 28 şubat 2014

Her şey sizi huzursuz ve mutsuz etmektedir. Geçmişe dair sizi üzen sıkan her konu ve söz gündeme gelir ve siz içinize kapanmaya başlarsınız. Düşmanlarınız hakkınızda olmadık dedikodular çıkartarak adınızın lekelenmesine sebep olabilirler. Ve eğer basın yayın, medyada çalışan biri iseniz başkaları sizin üstünüzden prim yapacaktır.__________________
bir garip astroloğum ...
demet hoşmen isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Bu mesajı twitter de paylaşBu mesajı yahoo da paylaşGoogle de paylaşBu mesajı Facebook ta paylaş
Alıntı ile Cevapla
Bu yazısı için demet hoşmen Rumuzlu üyeye 27 üye tesekkur etti
123 (26-11-2013), axkoritsimou (27-11-2013), aygul1111 (27-11-2013), baluk (26-11-2013), cancerian (27-11-2013), Cansev (27-11-2013), elif (27-11-2013), filiz (27-11-2013), fortune (26-11-2013), gizeva (28-11-2013), illusion (27-11-2013), Jeyan (27-11-2013), Lilli (26-03-2014), lonelyangel (26-11-2013), mercan (26-11-2013), merliniye (26-11-2013), Miss Aquarius (27-11-2013), mumtaz (26-11-2013), piraye (26-11-2013), sonbahar_96 (26-11-2013), Stellium (26-11-2013), suleika (28-11-2013), Triton (27-11-2013), YAYJUPITER (26-11-2013), yükselen ikizler (26-11-2013), Zeynep_ Muteal (27-11-2013), Özde (26-11-2013)
Alt 26-11-2013   #2 (permalink)
Astrodemo vip üye
 
lonelyangel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jul 2011
Mesleği: Dekorasyon Tasarımcısı
Yaş: 30
Üye Burcu: Koç
Şehir: İzmir
Cinsiyeti: Kız
Medeni Durum: Evli
Mesajlar: 3.468

Yaptığı teşekkür: 2.151
1.520Yazısına 3.299 Teşekkür verildi
lonelyangel - MSN üzeri Mesaj gönder lonelyangel isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Red face

Elinize,yüreğinize sağlık Demet Hanım
Benim Venüs'ümde yine iş yok.Artık morallerim bozulmaya başlıyor ama bakalım Allah hayırlısını nasip etsin.
Koç olmak zaten yeterince zor.
Venüs Boğa 1.evlonelyangel isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Bu mesajı twitter de paylaşBu mesajı yahoo da paylaşGoogle de paylaşBu mesajı Facebook ta paylaş
Alıntı ile Cevapla
Bu yazısı için lonelyangel Rumuzlu üyeye 2 üye tesekkur etti
Miss Aquarius (27-11-2013), piraye (26-11-2013)
Alt 26-11-2013   #3 (permalink)
Astrodemo vip üye
 
piraye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Mar 2012
Mesleği: idari asistan
Üye Burcu: Terazi
Şehir: istanbul
Cinsiyeti: Kız
Medeni Durum: Bekar
Mesajlar: 962

Yaptığı teşekkür: 630
528Yazısına 982 Teşekkür verildi
Standart

aralık 2013 -temmuz 2014 yılın yarısı bitti zaten...ikinci bir etkiye kadar venüsümü devre dışı bırakıyorumpiraye isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Bu mesajı twitter de paylaşBu mesajı yahoo da paylaşGoogle de paylaşBu mesajı Facebook ta paylaş
Alıntı ile Cevapla
Bu yazısı için piraye Rumuzlu üyeye 2 üye tesekkur etti
lonelyangel (28-11-2013), Miss Aquarius (27-11-2013)
Alt 27-11-2013   #4 (permalink)
Özel üye
 
axkoritsimou - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jun 2013
Mesleği: öğrenci
Üye Burcu: Koç
Şehir: istanbul
Cinsiyeti: Kız
Medeni Durum: Bekar
Mesajlar: 358

Yaptığı teşekkür: 229
66Yazısına 97 Teşekkür verildi
Standart

Alıntı:
demet hoşmen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Venüsünüze göre 2014 ve gelecek yıllar yorumuVenüs balık

Transit mars etkisi ( aralık 2013 / temmuz 2014)

Bu süreçte hiç umulmadık kişilerden düşmanlıklara oldukça yatkın olursunuz. Yakınlarınızın sizin dışınızdaki kişilere yaptıkları aşırı harcamalar aranızın açılmasına sebep olabilir. Maddi konularda borç vermemeniz ve aşırı kontrollü olmanız gereken bir dönemdir.

Aşka ve romantizme karşı ilginiz artabilir. Alkol, yeme içme, sosyal davetler, uykusuz geçen geceler ve bu nedenle oluşan düzensiz beslenme istemediğiniz kilolara sebep olabilir. Yaşamın gerekli koşullarından uzaklaşarak anlık isteklerinize ve mistik konulara yoğunlaşırsınız.

Transit Jüpiter etkileri haziran 2013 / temmuz 2014

Jüpiter hem para hem sevgiyi aynı anda size verir. Bekârlar için (erkeklerde daha etkilidir) hayırlı ve evliliğe dair beraberlikleri simgeler ve söz, nişan gibi durumları getirebilir. Ayrıca seçilen eşin yurtdışı bağlantılarını da gösterebilir. Ay ve Venüs kadınlarda doğurganlığı da ilgilendirdiğinden çocuk sahibi olmak açısından da oldukça bereketli bir dönemdir.

Transit Satürn – Natal Venüs üçgen açı 6 Ekim 2012 ile 19 Eylül 2015 arası) :
Özellikle bekârlar için sevgi ve saygının önde olduğu mantıklı ilişkiler ve evliliğe dair adımların atılacağı zaman dilimi başlamış durumdadır. En iyi ortaklıklar ve evlilikler Venüs – Satürn sürecinde kurulur. Evli olanlar için ise eşin her anlamda desteği sevgisi saygısı üzerimizdedir. Birbirimiz olmadan yaşayabileceğimizi biliriz ama eşimiz varken hayatımızın daha güzel ve kolay olduğunun da bilincindeyizdir. Bağımlılık duygusundan uzak güçlü bağlılıkların olduğu birliktelikleri gösterir. Maddi anlamda da önemli bir gezegen olan Venüs’ün Satürn ile olan olumlu açılarında uzun zamandır beklediğimiz miras ve bunun gibi konular yoluna girer ve bizi maddi anlamda güçlendirir.

Retro Merkür etkileri 6/ 28 şubat 2014

Her şey sizi huzursuz ve mutsuz etmektedir. Geçmişe dair sizi üzen sıkan her konu ve söz gündeme gelir ve siz içinize kapanmaya başlarsınız. Düşmanlarınız hakkınızda olmadık dedikodular çıkartarak adınızın lekelenmesine sebep olabilirler. Ve eğer basın yayın, medyada çalışan biri iseniz başkaları sizin üstünüzden prim yapacaktır.
Allahıııım ben zaten bu sürece benzer bir dönemden geçiyorum bir de artmış halini yaşarsam vay halime.Zaten ders çalışamıyorum,zar zor kilo verdiim düşünmek bile istemiyorum Geçen Mars retrosunda biriktirilmesi hedeflenen para öyle çarçur edildi yazık içim acıdı.Koç burcu olarak Mars retroları beni fena vuruyor üstelik bu seferki 6-7 ay kardeşim ya senenin yarısı geçti zaten ben nerelere gidemaxkoritsimou isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Bu mesajı twitter de paylaşBu mesajı yahoo da paylaşGoogle de paylaşBu mesajı Facebook ta paylaş
Alıntı ile Cevapla
Bu yazısı için axkoritsimou Rumuzlu üyeye 2 üye tesekkur etti
Miss Aquarius (27-11-2013), yükselen ikizler (27-11-2013)
Alt 27-11-2013   #5 (permalink)
Üye
 
Zeynep_ Muteal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Dec 2011
Mesleği: Devlet Memuru-Müdür
Yaş: 43
Üye Burcu: Başak
Şehir: çanakkale
Cinsiyeti: Kız
Medeni Durum: Bekar
Mesajlar: 173

Yaptığı teşekkür: 102
27Yazısına 43 Teşekkür verildi
Standart

Benim venüsüm terazide, venüsün kendi burcunda ve kendi evinde (7. evde) Ama bugüne kadar pek iyiliğini görmedim. Güçlü konum olması pek iyi sonuçlar vermeyebiliyor demek ki..Zeynep_ Muteal isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Bu mesajı twitter de paylaşBu mesajı yahoo da paylaşGoogle de paylaşBu mesajı Facebook ta paylaş
Alıntı ile Cevapla
Bu yazısı için Zeynep_ Muteal Rumuzlu üyeye tesekkur edenler
Miss Aquarius (27-11-2013)
Alt 27-11-2013   #6 (permalink)
Astrodemo vip üye
 
Miss Aquarius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2013
Mesleği: English Teacher
Yaş: 33
Üye Burcu: Kova
Şehir: adana
Cinsiyeti: Kız
Medeni Durum: Evli
Mesajlar: 531

Yaptığı teşekkür: 506
170Yazısına 293 Teşekkür verildi
Standart

Venüs oğlak 12.ev... demet hanım çok teşekkürler emeğinize yüreğinize sağlık...__________________
The more I learn about people The more I love my cat.
Miss Aquarius isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Bu mesajı twitter de paylaşBu mesajı yahoo da paylaşGoogle de paylaşBu mesajı Facebook ta paylaş
Alıntı ile Cevapla
Bu yazısı için Miss Aquarius Rumuzlu üyeye tesekkur edenler
lonelyangel (28-11-2013)
Alt 27-11-2013   #7 (permalink)
Astrodemo vip üye
 
mumtaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2013
Mesleği: öğrenci
Üye Burcu: Yay
Şehir: konya
Cinsiyeti: Erkek
Medeni Durum: Bekar
Mesajlar: 887

Yaptığı teşekkür: 324
239Yazısına 491 Teşekkür verildi
Standart

Venüs akrep 7. ev zararlı ama bir de bu kadar güzel yorumları görünce mutlu oluyorum. Fakat benim o kadar olumsuz açım var ki olacak diye neye bakıyorsam suya düşüyor.
Konu mumtaz tarafından (27-11-2013 Saat 13:40 ) değiştirilmiştir.
mumtaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Bu mesajı twitter de paylaşBu mesajı yahoo da paylaşGoogle de paylaşBu mesajı Facebook ta paylaş
Alıntı ile Cevapla
Alt 27-11-2013   #8 (permalink)
Astrodemo vip üye
 
aygul1111 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jul 2011
Mesleği: işsiz
Üye Burcu: İkizler
Şehir: ankara
Cinsiyeti: Kız
Medeni Durum: Bekar
Mesajlar: 2.323

Yaptığı teşekkür: 1.771
397Yazısına 582 Teşekkür verildi
Standart

Venüsüm boğa Allahım sana geliyorum.aygul1111 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Bu mesajı twitter de paylaşBu mesajı yahoo da paylaşGoogle de paylaşBu mesajı Facebook ta paylaş
Alıntı ile Cevapla
Alt 27-11-2013   #9 (permalink)
Yeni üye
 
filiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2013
Mesleği: sigortacı
Üye Burcu: Koç
Şehir: zonguldak
Cinsiyeti: Kız
Medeni Durum: Boşanmış
Mesajlar: 30

Yaptığı teşekkür: 20
Thanked 1 Time in 1 Post
Standart

venüs balık ,bakalım neler olacakfiliz isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Bu mesajı twitter de paylaşBu mesajı yahoo da paylaşGoogle de paylaşBu mesajı Facebook ta paylaş
Alıntı ile Cevapla
Alt 27-11-2013   #10 (permalink)
Üye
 
mimar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2013
Mesleği: öğrenci
Üye Burcu: Başak
Şehir: Antalya
Cinsiyeti: Erkek
Medeni Durum: Bekar
Mesajlar: 80

Yaptığı teşekkür: 12
17Yazısına 22 Teşekkür verildi
Standart

mumtaz benimde öyle venüsüm ama benim venüse jüpiter kavuşum yapınca iyimi oldu yoksa kötüyü daha mı çok kötüleştirdi anlamadımmimar isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Bu mesajı twitter de paylaşBu mesajı yahoo da paylaşGoogle de paylaşBu mesajı Facebook ta paylaş
Alıntı ile Cevapla
Bu yazısı için mimar Rumuzlu üyeye tesekkur edenler
mumtaz (27-11-2013)
Cevapla

Bookmarks


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Hizli Erisim


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 16:53..

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2008, Jelsoft Enterprises Ltd.


- - -