Portal Forumlar kurallar kayıt olun Bize Ulaşın
Go Back   astroloji,burçlar,günlük burç yorumu
Sitemizi Facebook ta;
Forum Kuralları
Kayıtsız Üye, Forumun özelliklerinden yararlanabilemek için forum kurallarını kabul etmelisin.
Aşağıdaki forum kurallarını okuyunuz...
LÜTFEN KURALLARI OKUYUNUZ

ÖNCELİKLE:Sitemizde Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ve Atatürk ilke ve inkılaplarına , Dini ve Milli değerlerimize,Kültürümüze,geçmişten gelen her türlü mirasımıza uyulması En önemli Kuraldır.Uymayanlar sorgusuzca engellenecektir.Bu konuda yasal suç işleyenler site yönetimince Adli makamlara bildirileceklerdir.
1-)Forumda yazilan mesajlardan tamamen yazan forum üyesi sorumludur. Şahısların yazdıkları yazılardan dolayı forumumuz hiçbir sorumluluk kabul etmez.

2-)T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez.

3-)Forumumuzda Dini ve Bilimsel yazılar yazılabilir. Forumumuz herhangi bir Dijital TV Şifre kırma Key verme Sitesi değildir. Forumumuzda müstehcen yazılar yazmak müstehcen Resimler vermek yada Link vermek kesinlikle yasaktır aksini yapanların derhal yazı yazma yetkileri alınacaktır.

4-) Tehdit edici, küfürlü, örf ve adetlere karşı, nefret dolu ya da çok miktarlarda istenmeyen mesajlar göndermek; din, dil, irk ayrımına yönelik iletiler göndermek ve materyaller kullanmak; forum yöneticilerini ve kullanıcılarını küçümser davranışlar sergilemek yasaktır.

5-)Forum katılımcıları yeni bir Konu Başlığı açmadan önce o Konunun Forumda mevcut olup olmadığını kontrol etmeliler. Bunun için Forumun arama Özelliği kullanılabilir. Aynı isimli veya aynı Tartışmaları içeren Konular açılamaz.

6-)Yöneticiler her yazılan Mesajı göremeyebilirler. Yöneticilerden önce uygunsuz bir Mesajla karşılaştığınızda lütfen o bölümden sorumlu yöneticilere bildiriniz.

7-)Mesaj yazarken büyük Harf kullanmak bağırmak anlamına geleceği için kesinlikle büyük harf kullanarak yazmayınız. Konu Başlıklarını Konunun içeriğini ifade eden şekilde seçmeniz gerekiyor. Konu ile Alakalı olmayan Başlıklar silinebilir. Buna yapılan itirazlar göz önüne alınmaz.

8-)Foruma yazılacak Konular ilgili Konu Başlıkları altına yazılmalıdır. Bu Özellikle Dikkat etmenizi rica ediyoruz.

9-)Üye olurken ahlaksız isim seçmek, imzalara Devletin kanunlarının ve Türkiye cumhuriyetinin izin vermediği bölücü kanunsuz, politik Amaçlı yazılar,semboller kullanılamaz. Reklam yapmak yasaktır. Resim olarak kesinlikle açık . Aksi halde Üyeliğiniz silinebilir. !!! Bu ilk defa olmuş olsa bile, bu sadece Adminlerin takdirine kalmış birşeydir. Yorum amacı taşımayan salt propaganda içerikli parti ve siyaset yazıları yasaktır.

10-)Her türlü taciz edici yazı yasaktır.

11-)Foruma uzun süre girmeyip herhangi bir Konuda Mesaj yazmayanların Üyelikleri silinebilir bunda itiraz hakkınız yoktur.

12-)Yöneticiler, yazılan Yazının Konusuyla ilgili olmayan bir Bölümde yazıldığına karar verirlerse yazıyı uygun bölüme aktarır veya silerler. Bu nedenle itiraz türü yazıların da silinmesi, veya cevaplandırılması Yönetici yetkisindedir.

13-)Bir üyenin birden fazla rumuzu bulunması durumunda farklı kişiymiş gibi hareket etmesi durumunda veya kural ihlali yapan bir rumuzunun engellenmesi sonucu aynı kural ihlallerine diğer rumuzlarıyla devam etmesi durumunda bütün rumuzları birleştirilecek ve üyeliği iptal edilecektir.

14-)Bu forumda gönüllü ve Amatör katılım anlayışıyla Fikir alış-verişinde bulunulması, Dostluk Kardeşlik ve Dini Sohbetlerin yapılabileceği bir Mekan olması için kurulmuştur. Amaç dışı kullanılmaması gerekmektedir ve aynı Zamanda yasaktır.

15-)Forumun işleyiş ve Kuralları konusunda katılımcıları Bilgilendirmek Forumun veya Moderatörlerin görevi değildir. Katılımcılar bu kuralları okuyup uymak zorundadır.

16-)Başta AstroDemo.com olmak üzere, hiç bir Forum hakkında karalayıcı, yöneticilerini küçük düşürücü, aşağılayıcı kelimeler kullanılamaz. Böyle bir yanılgıya düşen Üyelerin Üyelikleri hiç bir ihtar verilmeksizin derhal silinecektir!

17-)Başka bir Üye için ağza alınmayacak Laflar yada aşağılayıcı Cümleler kullanan, yada her türlü Forumun huzurunu kaçırmak isteyen Kullanıcılar hakkında derhal 1. ihtar verilir, ayni hatayı ikinci defa yaptığında derhal Forumumuzdan uzaklaştırılır.

18-)Dini kısımda bilmek ve öğrenmek isteyen Üyelerimiz için gerekli her şey mevcuttur. Ancak Forumumuzun bu hizmetini kötüye kullanmak isteyen, ve Din bölümünde herhangi bir Dini karalayıcı aşağılayıcı yazılar yazılamaz, yazılmasıda son derece sakıncalı ve yasaktır. Bir Üye orada bir Soru sorarsa bilgi sahibi üyelerimiz derhal yardımına koşabilirler. Ama kesinlikle açtığı Konu hakkında Üyemizin kişiliğini ve Dini Bilgisini eleştiremezler.

19-)Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari değiştirme ve silme hakkına sahiptir.

20-)Forum kurallarının güncellenme veya yenilerinin eklenmesi hakkı forum yöneticilerince her zaman saklıdır.

21.) Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz. (Örneğin: Türk, Kürt, Ermeni, Yahudi, Çerkez, Zenci, Hint, Arap, Çingene, Roman, Rus, Göçmen gibi.)

22-)Forum kurallarına uymayan üyeler yöneticiler tarafından uyarılır, davranışın tekrarında sistemimizden kayıtları silinir.

23- Forumdaki konuların ilgili forum alanı altında açılması gerekmektedir. Uygun forum alanı altında açılmayan konular silinir veya gerekli alana taşınır.

24 - Forumlarda tartışma ortamını bozucu ve diğer üyelerin forum bölümünü kullanmasını engelleyici tutumlar içerisine girmek yasaktır. Bu kapsamda:

a - Bir mesajı birden çok foruma ya da aynı foruma defalarca göndermek yasaktır.
b - Forum bölümlerinde özentisiz bir şekilde üst üste konu açmak yada mesaj bırakmak yasaktır. Forum yöneticilerimiz, konunun yada mesajın içeriksel olarak değersiz olduğuna ve üyelerimize herhangi bir değer katmadığına kanaat getirdiklerinde bu mesajları yada konuları silme haklarını kullanabilirler.

25-) Forumda, sitenizin ziyaret edilmesini istemeniz, sitenizde satılan veya aracı bulunulan bir "ürünün" reklamını yapmanız ve bunlar dışındaki tüm ticari kaygı güden mesajlar ve crack, warez, hack appz ve benzeri sitelerin tanıtımı yasaktır.

26- Forumlarda üyelere ve üçüncü kişilere hakaret etmek ya da bu kişilerle ilgili küçük düşürücü sözler içeren ifadeler kullanmak yasaktır. Böyle mesajlar ve konular silinir. Bu tür mesajlar yazan kişilerin forumlara ve siteye erişimi önceden uyarılmak yoluyla ya da uyarmaksızın engellenir.

27 - Forumlarda yazılan mesajların kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız edici ve yasalara aykırı olmaması çok önemlidir. Mesajlarınızın sorumluluğu tamamen size aittir. AstroDemo.com, söz konusu mesajların belirtilen şartlara uygun olmadığını tespit ederse veya yetkili mercilerce bu konuda bir tespit veya inceleme talebi gelirse, mesajı yazan kişi ile ilgili bilgileri yetkili makamlara bildirmek hakkına sahiptir.

28 - Forumlar çeşitli konularda üyelerin görüşlerini ifade edebilmeleri ve tartışabilmelerine olanak yaratmak amacıyla düzenlenmiştir. Bu ortamı kişisel kavga ve yıpratma ortamına doğru sürükleyecek şekilde davranan üyelerin forumlara ve siteye erişimleri engellenir. Karşıt görüşteki üyelerin birbirlerinin ve başkalarının kişilik haklarına saygılı olmaları gerekmektedir.

29 - Nick sistemi kişilerin kimliklerini açıklamadan görüşlerini yazabilmelerine olanak tanımaktadır. Bu sisteme yıpratıcı eleştiriler yapmak, nick sahiplerini gerçek kimliklerini açıklamaya zorlamak forum kurallarına aykırıdır. Bu tür girişimlerde bulunan üyelerin forumlara ve siteye erişimleri engellenir. Nick taklit etmek yoluyla sanal ortamda kimlik karmaşası yaratmaya çalışan lakapların erişimi engellenir.

30-)Foruma Üye olan her Üye, Üyelik Kurallarini tamamen okumuş ve kabul etmiş sayılacağından dolayı, sonradan bilmiyordum ya da görmedim gibi bir Beyanat kabul edilmez.

Gizlilik ilkeleri Kişisel Bilgileriniz: Foruma üye olurken girdiğiniz kişisel bilgiler sadece forum adminleri tarafından görülecektir. Girmiş olduğunuz bilgileri istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.


KURALLARA UYULMADIĞI TAKDİRDE HER TÜRLÜ HUKUKİ HAKKIMIZ SAKLIDIR/ENGELLENME SEBEBİDİR
For breaking above rules you may be warned/banned appropriately!
 astroloji,burçlar,günlük burç yorumu Kurallarını okudum ve kabul ediyorum.  


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 00:53..

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2008, Jelsoft Enterprises Ltd.


- - -