Portal Forumlar kurallar kayıt olun Bize Ulaşın
Go Back   astroloji,burçlar,günlük burç yorumu > Astroloji > Gezegenler > Jüpiter
Sitemizi Facebook ta;
Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 10-09-2010   #1 (permalink)
Astrodemo vip üye
 
purplewind - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2010
Mesleği: -
Yaş: 35
Üye Burcu: Kova
Şehir: -
Cinsiyeti: Kız
Medeni Durum: Bekar
Mesajlar: 1.073

Yaptığı teşekkür: 756
293Yazısına 981 Teşekkür verildi
Standart Jüpiter Açıları

Jüpiter Satürn Kavuşumu
Doğum haritasında Jüpiter Satürn kavuşumu olanlar, hayatı ciddiye alır, büyük sorumluluklar üstlenebilirler. Eğer haritada farklı çalışan etkiler yoksa, çok tutucudurlar ama o denlide çalışkan. İstedikleri maddi konfora ulaşmak için aşmaları gereken engeller vardır. İyimserlikleri, yollarına çıkan bazı hayal kırıklıkları ve ertelemeler yüzünden törpülenebilir. Sosyal sorunlara çok fazla önem verip, hayatlarının bir parçası haline getirirler. Bu konum başarısızlık vermez, ancak başarıya giden yolda engeller eşliğinde sabır ve çok çalışma, bu kişileri başarıya götürür.Ciddi, sabirli, dürüst, çaliskan ve düzenli bir insandir. Sagduyuludur ve olaylarin üzerine düsünür. Amaçlarini sonuna dek izler.Kanunlara saygi duyar.

Jüpiter Uranüs Kavuşumu
Bu konum, huzursuz ama o denlide coşkulu bir kişilik göstergesidir. Başkalarının getirdiği sınırlamalardan hoşlanmaz. Plan, program ve organizasyon yapmakta oldukça başarılıdırlar. Bir projeyi üstlendiklerinde başarıyla sonuca ulaşırlar. Planları, bir nebze idealizm içerir. Genelde çok şanslıdırlar. Ani ve beklenmedik kazançlar ve terfilerle karşılaşabilirler.Bir bakista çevresinde neler olup bittigini kavrar. Bilgiye açtir ve düzenlidir. Bagimsizdir ve hareketlerinde de bagimsiz olmak ister. Uyumlu bir arkadastir

Jüpiter Neptün Kavuşumu
Bu konum, çok yaratıcı bir hayal gücü göstergesidir. Sanatçı ruhludurlar; kendilerini ifade ederken aşırılıklara kaçabilirler. Çok idealist olduklarından, kendilerini insanlık yararına işlere ya da dine adayabilirler. Gerçeklerden kaçma eğilimleri olabilir.

Jüpiter Plüton Kavuşumu
Kararlı, ne istediklerini bilen bu insanlar, kendilerinin ve çevrelerindeki insanların gelişmesinde büyük rol oynar. Yüksek liderlik özelliklerine sahiptirler; ileriyi görür, insanlarının içini okurlar. Son zerresine kadar hayatın tadını çıkarmaya çalışırlar. Önemli görevlerde bulunan kişilerin haritalarında olur.

Jüpiter ASC Kavuşumu
Bu konum, iyimser ve abartılı bir kişilikte ortaya çıkar. Yaptıkları hiç birşeyde makul olmazlar. Nazik, sempatik iyi klapli oldukları için hayır kurumlarında başarılı işlere imza atarlar. Özellikle ilerleyen yaşlarında kilo almaya çok müsait olduklarından yediklerine dikkat etmeleri gerekir. Jüpiter, dokunduğu herşeyi büyütür denir. Bu yüzden elleri ve ayakları büyük olan, iri cüsseli kişiler Güzel bir sofrada, güzel bir ortamda, arkadaslari ile bulusmaktan hoslanir. Mutlu ve neseli bir insandir.

Jüpiter 60 Satürn
Bu konum düzenli,disiplinli bir iş hayatı ve organizasyon yeteneğiyle birlikte, iyimserlik ve heyecan göstergesidir. Bu kişiler, sorumluluklarını yerine getirir; ilerinde büyük saygı kazanırlar. Dürüstlükleri ve sebatları sayesinde çok başarılı olurlar. Yalnız çalışırlarsa daha verimli olabilirler.

Jüpiter 60 Uranüs
Bu kişiler, gelenekleri yıkarak, yerine daha liberal ya da ruhani sistemler kurmak isterler. Hayır işleriyle ilgilenip kendilerini insanlığa adayabilirler. Çok şanslı olduklarından, ideallerinin çoğuna ulaşabilirler.

Jüpiter 60 Neptün
Doğum haritasında Jüpiter Neptün sekstili olanların hayal güçleri çok kuvvetlidir, geleceğe umutla bakarlar. Sorunlara yaklaşımları teoriden ve pratikten uzak olabilir. Başkalarına yardım etmeyi neredeyse kendilerine bir amaç endirler. Hayata pembe gözlüklerle bakarlar. Bu nedenle hayal kırıklığına uğrayabilirler. Ancak bütün bunlar iyimserlikten bir şey kaybettirmez.

Jüpiter 60 Pluton
Bu konum, çok hırslı, heyecan dolu bir karaktere işaret eder. Politika, ticaret ve eğitim alanlarında çok başarılı olabilirler. Organizasyon yetenekleri sayesinde sadece kendilerinin değil, başkalarının potansiyellerini de en iyi şekilde değerlendirirler.purplewind isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Bu mesajı twitter de paylaşBu mesajı yahoo da paylaşGoogle de paylaşBu mesajı Facebook ta paylaş
Alıntı ile Cevapla
Bu yazısı için purplewind Rumuzlu üyeye 7 üye tesekkur etti
Altair (10-09-2010), Mina (10-01-2013), murat acar (12-09-2010), mutluluklar (11-09-2010), TommyGun (06-05-2011), Triton (07-12-2011), zeynep (07-04-2011)
Alt 10-09-2010   #2 (permalink)
Astrodemo vip üye
 
purplewind - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2010
Mesleği: -
Yaş: 35
Üye Burcu: Kova
Şehir: -
Cinsiyeti: Kız
Medeni Durum: Bekar
Mesajlar: 1.073

Yaptığı teşekkür: 756
293Yazısına 981 Teşekkür verildi
Standart

Jüpiter 90 Satürn
Bu konum, kişini kendine olan güveni ile ilgili sorunlara neden olur. Kendilerini beğenmez, sürekli başkalarıyla karşılaştırırlar. Çocuklukları biraz zor geçer, anne baba çok baskıcı olabilirler. Daha sonraki yıllarda çocukluk dönemlerinin etkilerinden kurtulabilirlerse kendilerine güvenmeyi öğrenebilirler.

Jüpiter 90 Uranüs
Bu kişiler, amaçlarını gerçekleştirmede bazı sorunlarla karşılaşabilirler. Düşüncelerinde fazla idealist olduklarından, işlevsel yönleri biraz zayıf olur. Değişik dinlere, mezheplere üya olabilirler. Uzun vadeli ve riskli işler çok cazip gelir, fakat bu tr konularda pek şanslı değillerdir.

Jüpiter 90 Neptün
Bu konum, abartan bir kişilik ve karışık fikirlerin göstergesi sayılabilir. Kendilerini kandırdıkları gibi, başkalarını da kandırabilirler. Yoğun duyguları yanlış tepkilere neden olabilir. Temelsiz dini inançları olabilir. Yaptığı hatalara karşı fazla hoşgörülü davranarak kendi kendilerini ve gelişmelerini engelleyebilirler.

Jüpiter 90 Plüton
Bu kişiler, kendi kanunlarını kendilerini yazdığı fikrini savunurlar. Gelenekler ve göreneklerin yıkılmak için yapıldığına inanırlar. Kendilerine olan güvenleri gelişmiştir; fakat zaman zaman garip bir şekilde değerleri hakkında şüpheye kapılırlar. Hatalarından ders almayı ve kendi çıkarları için insanları zora koşmayı öğrenirlerse, daha başarılı olurlar.

Jüpiter 90 ASC
Bu konum, kısa zamanda çok byük başarılar kazanmak isteyen bir karakteri gösterecektir.Arzuladığı kariyere gelmelerinde yardımcı olabilecek kişilerle arkadaşlık ederler. Maddi güvenliğin gerekli olduğuna inanır, bir an önce, çalışmalarının ürününü almak isteyen, sabırsız insanlardır

Jüpiter 120 Satürn
Bu kişiler, köklü bir aileden gelebilirler. İşleri çoğunlukla aile geleneklerinin bir uzantısıdır. Aslında maddiyata düşkün, hayatta hep güzel şeylere sahip olunması gerektiğine inandıkları halde, bunlara erişmek için bir çaba harcamayabilirler. Arzularına ancak hayatlarının neredeyse son yıllarında kavuşurlar. Kendilerine olan güvenleri yaşlılık yıllarında gelişir.Ciddi, sabirli, dürüst, çaliskan ve düzenli bir insandir. Sagduyuludur ve olaylarin üzerine düsünür. Amaçlarini sonuna dek izler. Kanuna saygi duyar.

Jüpiter 120 Uranüs
Bu kişiler, yaratıcılık ve pratik gerçekleri bir araya getirmeyi becerirler. İstedikleri her şeye ulaşabilirler. Kişisel özgürlüklerine çok önem verirler. Zihinsel enerjileri çok yüksektir. Entelektüel düzeylerini kullanabilecekleri işlerde daha başarılı olurlar.Bir bakista çevresinde neler olup bittigini kavrar. Bilgiye açtir ve düzenlidir. Bagimsizdir ve hareketlerinde de bagimsiz olmak ister. Uyumlu bir arkadastir.

Jüpiter 120 Neptün
Bu kişilerin sezgileri çok güçlüdür ve sezgilerini pratik gerçeklere uygulayabilecek güze sahiptirler. Sadece içlerinden gelen sesi dinleyerek para kazanmaları mümkündür. Yaratıcı güçlerini kullanarak, sanatçı olurlarsa yapıtlarıyla öne çıkıp büyük paralar kazanabilirler. İnsan ilişkileri de çok başarılı ve sağlıklıdır.

Jüpiter 120 Plüton
Bu konum, iş adamları ve yüksek düzey yöneticilik için uygundur.Organizasyon yetenekleri çok gelişmiştir. Başkalarının potansiyellerini harekete geçirmek gibi üstün bir yeteneğe sahiptirler.

Jüpiter 120 ASC
Bu konum, kişinin yüksek özgüvenini belli eder. Her durumda başarılı olacaklarına inanırlar. Bir amaç belirler, bu amaca ulaşmak için ayrıntılı planlar yapar ve sonunda başarırlar. Ancak, başarının kesinlikle geleceğine olan inançşarı yüzünden fazla rahat davranabilirler. Buda amaçlarına ulaşmalarını biraz geciktirir. Zevke ve eğlenceye çok düşkündürler.

Jüpiter 120 MC
Kariyer konusunda amacınızı, hedefinizi iyi biliyorsunuz, böylece başarıya doğru rahatlıkla ilerleyebiliyorsunuz. Kariyeriniz konusunda şanslısınız, fırsatlar kolaylıkla ayağınıza gelebiliyor ve siz de bunu iyi bir şekilde değerlendirebiliyorsunuz. Kariyer söz konusu olduğunda diğer konulardan çok daha fazla iyimsersiniz ve iş hayatınızda bir çok şey size kolay geliyor. Hayallerinizi içinizden gelen bir ses olarak kabul ediyor ve hayalleriniz için çalışıyorsunuz.purplewind isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Bu mesajı twitter de paylaşBu mesajı yahoo da paylaşGoogle de paylaşBu mesajı Facebook ta paylaş
Alıntı ile Cevapla
Bu yazısı için purplewind Rumuzlu üyeye 8 üye tesekkur etti
Altair (10-09-2010), baluk (07-05-2011), Mina (10-01-2013), serrasongül (11-09-2010), TommyGun (06-05-2011), Triton (07-12-2011), zeynep (07-04-2011)
Alt 10-09-2010   #3 (permalink)
Astrodemo vip üye
 
purplewind - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2010
Mesleği: -
Yaş: 35
Üye Burcu: Kova
Şehir: -
Cinsiyeti: Kız
Medeni Durum: Bekar
Mesajlar: 1.073

Yaptığı teşekkür: 756
293Yazısına 981 Teşekkür verildi
Standart

Jüpiter 180 Satürn
Bu konum, kişinin kendi limitlerini kavrayabilmesinde sorunlara neden olabilir. Kendilerini sürekli eleştirirler ve beğenmezler. İç huzurları dalgalıdır. Sakin olmayı öğrenmeleri, vakit alabilir. Bu insanların maddi_manevi rahatlıkları ileri yaşlarında gerçekleşir.Çevresinde olan bitenlere karsi kayitsizdir, güvenilmezdir ve tatminsizdir. Kolayca huzursuzlanir.

Jüpiter 180 Uranüs
Bu açı altında doğan kişiler genelde heyecan dolu, özgürlüklerine düşkün tiplerdir. Gözleri çok yükseklerdedir. Yeterli altyapıları olmaksızın, kısa zamanda yükselmek isterler. Kumardan ve dedikodudan uzak durmaları gerekir.

Jüpiter 180 Neptün
Doğum haritasında bu açıya sahip olanlar, tutabileceklerinden daha fazla söz verirler. Çok yeteneklidirler, fakat yeteneklerini gerektiği gibi kullanmayı bilirler. İş hayatlarında hatalar yaparak, maddi zarara uğrama ihtimalleri vardır. Çok iyi kalpli ve yardımseverlerdir. Fakat duygularının yoğunluğu sorunlara neden olabilir. Alkol ve uyuşturucudan uzak durmaları gerekir.

Jüpiter 180 Plüton
Bu kişiler, sosyal ideolojileri sorgulayabilirler. Dogmaları yıkarak, kendi görüşlerini empoze etmeye çalışırlar. Bu da toplumdan dışlanmalarına neden olabilir. Sosyal haksızlıkların düzeltilmesinde büyük rol oynarlar.

Jüpiter 180 ASC
Bu konum, çok cömert, anlayışlı, çağdaş bir karakterin belirleyicisi sayılır. Bu kişiler kuracakları her türlü ilişkide başarılı olurlar. İş ve eş seçiminde çok şanslıdırlar, fırsatlar ayaklarına kadar gelir ve bunu sonuna kadar değerlendirirler.
Konu purplewind tarafından (04-06-2012 Saat 23:31 ) değiştirilmiştir.
purplewind isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Bu mesajı twitter de paylaşBu mesajı yahoo da paylaşGoogle de paylaşBu mesajı Facebook ta paylaş
Alıntı ile Cevapla
Bu yazısı için purplewind Rumuzlu üyeye 10 üye tesekkur etti
Altair (10-09-2010), B@YNeS (10-02-2011), carmen77 (06-10-2012), eylülmavi (14-09-2010), Mina (10-01-2013), TommyGun (06-05-2011), Triton (07-12-2011), UranüsMavisi (11-01-2015), zeynep (07-04-2011)
Alt 11-09-2010   #4 (permalink)
Üye
 
serrasongül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2010
Mesleği: .....
Yaş: 36
Üye Burcu: Balık
Şehir: ......
Cinsiyeti: Kız
Medeni Durum: Evli
Mesajlar: 165

Yaptığı teşekkür: 68
26Yazısına 40 Teşekkür verildi
Standart

hep kendime neden bukadar kanunlara kurallara önem gösteriyorum derdim jüpiter satürn kavuşumum var terazide ondanmışserrasongül isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Bu mesajı twitter de paylaşBu mesajı yahoo da paylaşGoogle de paylaşBu mesajı Facebook ta paylaş
Alıntı ile Cevapla
Bu yazısı için serrasongül Rumuzlu üyeye tesekkur edenler
UranüsMavisi (11-01-2015)
Alt 12-09-2010   #5 (permalink)
Özel üye
 
murat acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Apr 2010
Mesleği: ...
Üye Burcu: Başak
Şehir: bursa
Cinsiyeti: Erkek
Medeni Durum: Bekar
Mesajlar: 419

Yaptığı teşekkür: 231
26Yazısına 34 Teşekkür verildi
murat acar - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart

Jüpiter Satürn Kavuşumu...ben bıktım ama onlar hala bıkmadımurat acar isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Bu mesajı twitter de paylaşBu mesajı yahoo da paylaşGoogle de paylaşBu mesajı Facebook ta paylaş
Alıntı ile Cevapla
Alt 14-09-2010   #6 (permalink)
Üye
 
laila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2010
Mesleği: ASİSTAN
Yaş: 37
Üye Burcu: Başak
Şehir: İSTANBUL
Cinsiyeti: Kız
Medeni Durum: Bekar
Mesajlar: 54

Yaptığı teşekkür: 22
7Yazısına 8 Teşekkür verildi
Standart

kavuşum olması aynı derecede mi olması demek ?laila isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Bu mesajı twitter de paylaşBu mesajı yahoo da paylaşGoogle de paylaşBu mesajı Facebook ta paylaş
Alıntı ile Cevapla
Alt 14-09-2010   #7 (permalink)
Astrodemo vip üye
 
eylülmavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: May 2010
Mesleği: ..
Üye Burcu: Kova
Şehir: ..
Cinsiyeti: Kız
Medeni Durum: Bekar
Mesajlar: 1.305

Yaptığı teşekkür: 1.144
652Yazısına 1.112 Teşekkür verildi
Standart

Alıntı:
laila Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
kavuşum olması aynı derecede mi olması demek ?
illaki aynı derece olması gerekmez.. iki gezegen arasındaki açı payı 8' ye kadar olursa kavuşum kabulediliyor.. ay 10'başak, güneş18' başak olsun.. aradaki fark 8'. . güneş ve ay 8 orbla kavuşumdadır.eylülmavi isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Bu mesajı twitter de paylaşBu mesajı yahoo da paylaşGoogle de paylaşBu mesajı Facebook ta paylaş
Alıntı ile Cevapla
Bu yazısı için eylülmavi Rumuzlu üyeye tesekkur edenler
laila (14-09-2010)
Alt 14-09-2010   #8 (permalink)
Üye
 
laila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2010
Mesleği: ASİSTAN
Yaş: 37
Üye Burcu: Başak
Şehir: İSTANBUL
Cinsiyeti: Kız
Medeni Durum: Bekar
Mesajlar: 54

Yaptığı teşekkür: 22
7Yazısına 8 Teşekkür verildi
Standart

Alıntı:
eylülmavi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
illaki aynı derece olması gerekmez.. iki gezegen arasındaki açı payı 8' ye kadar olursa kavuşum kabulediliyor.. ay 10'başak, güneş18' başak olsun.. aradaki fark 8'. . güneş ve ay 8 orbla kavuşumdadır.
sağol canım yetiştin yinelaila isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Bu mesajı twitter de paylaşBu mesajı yahoo da paylaşGoogle de paylaşBu mesajı Facebook ta paylaş
Alıntı ile Cevapla
Bu yazısı için laila Rumuzlu üyeye tesekkur edenler
eylülmavi (14-09-2010)
Alt 14-09-2010   #9 (permalink)
Astrodemo vip üye
 
eylülmavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: May 2010
Mesleği: ..
Üye Burcu: Kova
Şehir: ..
Cinsiyeti: Kız
Medeni Durum: Bekar
Mesajlar: 1.305

Yaptığı teşekkür: 1.144
652Yazısına 1.112 Teşekkür verildi
Standart

Alıntı:
purplewind Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
[
Jüpiter 180 Neptün
Doğum haritasında bu açıya sahip olanlar, tutabileceklerinden daha fazla söz verirler. Çok yeteneklidirler, fakat yeteneklerini gerektiği gibi kullanmayı bilirler. İş hayatlarında hatalar yaparak, maddi zarara uğrama ihtimalleri vardır. Çok iyi kalpli ve yardımseverlerdir. Fakat duygularının yoğunluğu sorunlara neden olabilir. Alkol ve uyuşturucudan uzak durmaları gerekir..
haritanın bütünü aslolandır diyorum.. söz verme konusunda çok hassasımdır. söz vermişsem, sonucu ne olursa olsun yerine getirilecek.. ''yağmayacaksam gürleyemem''

şimdilik tam bir yeşilaycıyım, umarım ömrümün sonuna kadar bu böyle gider..eylülmavi isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Bu mesajı twitter de paylaşBu mesajı yahoo da paylaşGoogle de paylaşBu mesajı Facebook ta paylaş
Alıntı ile Cevapla
Alt 08-10-2010   #10 (permalink)
Özel üye
 
katress - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jul 2010
Mesleği: öğrenci
Üye Burcu: Koç
Şehir: istanbul
Cinsiyeti: Kız
Medeni Durum: Bekar
Mesajlar: 290

Yaptığı teşekkür: 140
32Yazısına 43 Teşekkür verildi
Standart

Jüpiter 120 Neptün
Bu kişilerin sezgileri çok güçlüdür ve sezgilerini pratik gerçeklere uygulayabilecek güze sahiptirler. Sadece içlerinden gelen sesi dinleyerek para kazanmaları mümkündür. Yaratıcı güçlerini kullanarak, sanatçı olurlarsa yapıtlarıyla öne çıkıp büyük paralar kazanabilirler. İnsan ilişkileri de çok başarılı ve sağlıklıdır.
Jüpiter 120 Uranüs
Bu kişiler, yaratıcılık ve pratik gerçekleri bir araya getirmeyi becerirler. İstedikleri her şeye ulaşabilirler. Kişisel özgürlüklerine çok önem verirler. Zihinsel enerjileri çok yüksektir. Entelektüel düzeylerini kullanabilecekleri işlerde daha başarılı olurlar.Bir bakista çevresinde neler olup bittigini kavrar. Bilgiye açtir ve düzenlidir. Bagimsizdir ve hareketlerinde de bagimsiz olmak ister. Uyumlu bir arkadastir
Jüpiter 180 Plüton
Bu kişiler, sosyal ideolojileri sorgulayabilirler. Dogmaları yıkarak, kendi görüşlerini empoze etmeye çalışırlar. Bu da toplumdan dışlanmalarına neden olabilir. Sosyal haksızlıkların düzeltilmesinde büyük rol oynarlar.katress isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Bu mesajı twitter de paylaşBu mesajı yahoo da paylaşGoogle de paylaşBu mesajı Facebook ta paylaş
Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Bookmarks


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Hizli Erisim

Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
transit uranüs natal jüpiter açıları. demet hoşmen Uranüs 65 12-08-2013 01:38
transit jüpiter açıları sidar Jüpiter 31 18-06-2013 22:57
TRANSİT JÜPİTER İKİZLER BURCUNDA (11 haziran 2012_27 haziran 2013)tüm burçlara etkisi demet hoşmen Transitler 52 11-03-2013 00:33
transit pluton natal jüpiter, satürn,uranüs açıları demet hoşmen Pluton 8 17-02-2013 04:34
Kompozite JÜPİTER zeynep Sinastri (Eşleşim Haritası)Evlilik-Aşk-Ortaklık 0 30-04-2011 15:32


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 04:54..

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2008, Jelsoft Enterprises Ltd.


- - -