Portal Forumlar kurallar kayıt olun Bize Ulaşın
Go Back   astroloji,burçlar,günlük burç yorumu > Astroloji > Gezegenler > Güneş
Sitemizi Facebook ta Beğenin

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 09-05-2011   #1 (permalink)
Astrodemo vip üye

mutluluklar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mesleği: ...
Üye Burcu: İkizler
Cinsiyeti: Kız
Medeni Durum: Evli

Yaptığı teşekkür: 1.688
1.515Yazısına 2.296 Teşekkür verildi
Standart Güneş 1. evde

GÜNEŞ 1.EVDE

Kişi doğuştan önderlik yeteneğiyle donatılmıştır,kendine güveni tamdır,başkalrının görüşlerinden tutkularından etkilenmez,kendi salt benliğini ortaya koyar.fiziksel sağlık verir hastalıklara dirençlidir.

başarı için kişiye gerekli enerjiyi verir,şayet karakter belirten gezegenlerden kötü etki almışsa,bu kendine güven,yüksek enerji,bencilliğe,egoizme,dikkafalılığa benbilirimciliğe dönüşebilir,ukalalık ve yüce gönüllülük kişinin en çok savaşması gereken karakter yönüdür.

güneş ateş grubunda bir burçta ise;çabuk sinirlenen,ilişkide olduğu herkesi yönetmeye meyil,ağırbaşlı az ama belirli amaçları için konuşan bir yapı...

güneş su grubunda ise;açık saçık fikirleri olan ilişkilerinde gelişigüzel bir yaşam tarzı olan kişiler yapar,karşı cinse yüksek bir eğilim verir,sadakatsizlik olabilir,özellikle güneş 1.ev ve balık ise,akrep burcunda ise bu etki

mesleğinde büyük bir başarı ve ün verir,editörlük,kimyager gibi mesleklere yönelim olabilir.

hava grubunda ise;sanatı,bilimi seven,bu işlerle alakalı olan,adaletli soylu insanlar ortaya çıkar

toprak grubunda ise;dikkafalı,bildiğinden şaşmayan,aşırı maddeye tutsak biri ortaya çıkabilir.

aynı zamanda güneş'in bu evde olması kişiye büyük bir varlıkda sağlar,

tabi 1.evde bulunan güneş'in harita tümüyle harman edilerek hangi etkilere açık hhangi etileri tolere ettiği dahda belirginlik kazanabilir

(alıntıdır)
mutluluklar isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Bu mesajı twitter de paylaşBu mesajı yahoo da paylaşGoogle de paylaşBu mesajı Facebook ta paylaş
Bu yazısı için mutluluklar Rumuzlu üyeye 2 üye tesekkur etti
milatt (22-05-2011), zeynep (09-05-2011)
Alt 09-05-2011   #2 (permalink)
Astrodemo vip üye

1. EVDE
Bu evde Güneş rahattır. Çünkü yeni doğmak üzeredir ve kendini gösterir.Yükseleni Oğlak ise yöneticilik potansiyeli verir.Oğlak kostümü giymiş bir güneş 1. Evin sahnesindedir.Ayrıca Güneş 1. Ev de güçlü bir bünye verir. Güneş’in doğuşundan hemen önce gerçekleşen doğumla oluşan konumdur. Güneş ufukta yükselmeye doğru hareket ettiğinde, günü aydınlatır, yeni bir gün başlar, insanlar yataklarından kalkarlar. Güneş’i bu konumda doğan insan, sıcaklığı ve enerjisiyle çevresindekileri etkilemek, başkalarının dikkatini üzerlerine çekmek ister. Dışarıdan kolayca fark edilirler. Hayata şevkle ve enerjiyle sarılır, kendilerine meşgaleler yaratırlar. Aileden ya da atalarından kalan mirası sürdürmek yerine, kendisi farklı bir şeyler keşfetmek, yaratmak, kendi kimliğini bulmak ister. Kendi doğal otoritesini oluşturduğu bir pozisyonda olmak, tanınma arzusunu tatmin etmek ister.kendi alanında bütünleştirmeye yönelir. Kişi diğerlerini kendine hayran kalması için kendini kullanır. dramatiktir ve ilk olmak kişi için önemlidir. gerçek doğansını gizlemek için davranışını kullanabilir.. kişinin doğal hareketi, direkt, dürüst ve açık olmaktır, muhtemelen biraz toy, veya masum olur.
Moral olarak kendinizi çabuk toparlama ve karanlık dönemlerde bile umutlu olma özelliği vardırBu insan kendisi için çok önemlidir. Kişisel meseleleri için yoğun bir enerji ve zaman harcar. Bunun anlamı başka insanları düşünmediği değildir. Sadece kendi görevini yapması onun için çok önemlidir. Bir ışık gibi parlamak ve kim olduğunu fark ettirmek ister. Liderlik etmek veya yönetici pozisyonunda bulunmak ister. Kendine güvenir, özgürdür ve sorumluluk duygusuna sahiptir. Fakat, güç arayışında olmaktan veya diktatörce davranmaktan kendini korumalıdırGüneş birinci evde ise aynı zamanda yükselen burcun da içinde olabilir. Güneş birinci evde vücudun güçlü olacağını gösterir.Ayrıca sağlıktan da şikayet edilmez.Kişide liderlik arzusu bulunmaktadır.Belki de bilinç altına yerleşmiş bu isteğin farkında olunmayabilir. Fakat bu durum zamanla fark edilecektir. Bu arada çok derin dini inançlar da bulunabilir.İyi bir yöneticiye özgü niteliklere sahiptirler.Güneşin bu güçlü durumundan iyice yararlanabilmek için yükselen burç incelenmelidir.Yükselen burcun verdiği yetenekler ve ve iş alanlar başarı bakımından son derece önemlidir.Bazen güneş birinci evde ve ikinci burcun ilk bölümünde olabilir.

Eğer Güneş iyi açılar alıyorsa, hayatın ilk dönemlerinde kişinin bireyselliğinin gelişmesi için destekleyici faktörler kendiliğinden oluşur. Olumsuz konumda, kendine aşırı güvenli, fazla gururlu, ben merkezcil bir kişilik oluşabilir. Kendisini yeterince geliştirmediği takdirde sert bir tavırla otorite oluşturmaya çalışabilir. İnsanların sorgusuz sualsiz kendi isteklerini yerine getirmediğini görünce, önce insanların takdirini kazanması gerektiğini öğrenir.kibirli bencil ısrarcı kötü tutkuları olan yönetme isteğine sahip bir kişi olur.

(alıntıdır)
Bu mesajı twitter de paylaşBu mesajı yahoo da paylaşGoogle de paylaşBu mesajı Facebook ta paylaş
Bu yazısı için mutluluklar Rumuzlu üyeye 4 üye tesekkur etti
angel14 (09-05-2011), ayse_ayse (09-05-2011), demet hoşmen (09-05-2011), zeynep (09-05-2011)
Alt 09-05-2011   #3 (permalink)
Astrodemo vip üye

kişinin doğal hareketi, direkt, dürüst ve açık olmaktır, muhtemelen biraz toy, veya masum olur.

bu cümle aynen bize uyuyor açık olmayı seviyorum,tanıdığım güneş 1.evler de açık insanlar ,laf sokmayı sevmeyiz biz öyle,tak söyleriz lafımızı, koç burcu gibiyiz işte hohooow amma abarttım bende olayı
Alt 09-05-2011   #4 (permalink)
Özel üye

ayse_ayse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mesleği: ..
Üye Burcu: Koç
Medeni Durum: Bekar

Yaptığı teşekkür: 47
76Yazısına 117 Teşekkür verildi

Koç burcunda 1. evde güüneşim evet yönetmeyi seviyorum cocukluktan beri dik kafalı imisim annem hala sikayet eder hic degismedi bu kızım benim dikkafalı kendi bildigini yapıyor diye : )) güneşimin 1. evde olması bana cok büyük bir varlık getirmedi henüz her neye sahip olduysam hayatımda hep cok caba sarfetmem gerekti sadece sade bir yasam sürecek kadar varlık edindim ee saglıgım var kızım yanımda daha ne varlıgım olsun diyorum : ))
ayse_ayse isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Bu yazısı için ayse_ayse Rumuzlu üyeye tesekkur edenler
ayse_ayse (09-05-2011)
Alt 09-05-2011   #5 (permalink)
Özel üye

Alıntı:
mutluluklar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
kişinin doğal hareketi, direkt, dürüst ve açık olmaktır, muhtemelen biraz toy, veya masum olur.

bu cümle aynen bize uyuyor açık olmayı seviyorum,tanıdığım güneş 1.evler de açık insanlar ,laf sokmayı sevmeyiz biz öyle,tak söyleriz lafımızı, koç burcu gibiyiz işte hohooow amma abarttım bende olayı
hah işte dürüst ve acık bundan cok kaybediyorum politik olmak bunu becermek becerebilmek istiyorum ben : ))

Koç burcunda 1. evde güüneşim evet yönetmeyi seviyorum cocukluktan beri dik kafalı imisim annem hala sikayet eder hic degismedi bu kızım benim dikkafalı kendi bildigini yapıyor diye : )) güneşimin 1. evde olması bana cok büyük bir varlık getirmedi henüz her neye sahip olduysam hayatımda hep cok caba sarfetmem gerekti sadece sade bir yasam sürecek kadar varlık edindim ee saglıgım var kızım yanımda daha ne varlıgım olsun diyorum : ))
mutluluklar (09-05-2011)
Alt 09-05-2011   #6 (permalink)
Astrodemo vip üye

Alıntı:
ayse_ayse Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
hah işte dürüst ve acık bundan cok kaybediyorum politik olmak bunu becermek becerebilmek istiyorum ben : ))

bende politik olamıyorum ,olmayı da sevmiyorum aslında,hoşuma gitmıyor herşey sahte yalan gibi geliyor o zaman bana.. açık sözlü insanlara bayılıyoruummmm
Alt 09-05-2011   #7 (permalink)
Astrodemo vip üye

angel14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mesleği: halkla ilişkiler

Yaptığı teşekkür: 627
251Yazısına 420 Teşekkür verildi

güneşim 1. evde ve koç ...Allahtan yükselen balık ve venüs balık ta koç etkileri yumuşuyor yoksaaa düşman başına
angel14 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 09-05-2011   #8 (permalink)
Astrodemo vip üye

Alıntı:
angel14 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
güneşim 1. evde ve koç ...Allahtan yükselen balık ve venüs balık ta koç etkileri yumuşuyor yoksaaa düşman başına
ama güneş koç burcunda ve 1.evde hem sevdiği burçta hem kendi evinde... neden düşman başına olsun ki.. yüklsenın de koç olsaydı güneşin gibi, belki biraz daha bencillik fazla olurdu ama yine de kötü olmazdı gibime geliyor...
Bu yazısı için mutluluklar Rumuzlu üyeye tesekkur edenler
angel14 (09-05-2011)
Alt 09-05-2011   #9 (permalink)
Özel üye

Alıntı:
angel14 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
aynı durumdayyız benim de yükselen ve venüs balık ....
--------------------------------------------------------------------------
Mutluluklar tamam şyş dşyorsunda herkes acık sözlü degil ki, aklımdan geceni söylemek ve icimde tutamamak en büyük zaafım benim hem de dosdogrı soylemek anneannem bile rahmetli her zaman derdi bu ayse bizim "koca dogru" dogrunun kocamanı gibi bisi demek politik olmayı becermek gerek bence haa becerebiliyor nuyum ben ümütsiz vakayım : ))bende severim acık sözlü insanları ama kazandırmıyor bisi : ))
angel14 (09-05-2011)
Alt 09-05-2011   #10 (permalink)
Astrodemo vip üye

angel14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mesleği: halkla ilişkiler

Yaptığı teşekkür: 627
251Yazısına 420 Teşekkür verildi

Alıntı:
mutluluklar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ama güneş koç burcunda ve 1.evde hem sevdiği burçta hem kendi evinde... neden düşman başına olsun ki.. yüklsenın de koç olsaydı güneşin gibi, belki biraz daha bencillik fazla olurdu ama yine de kötü olmazdı gibime geliyor...
koç 1. evde kendi en rahat ettiği evde elbette fakat olumsuz özelliklerini venüs ve yükselen yuşatıyor bağlamında söyledim ...örneğin daha genç yaşlarda çok daha ani çıkışlarım vardı zamanla törpülendi fakat kendimi bildim bileli çok verici oldum çok duygusalımdır bakıldığı zaman koç daha çok mantık ölçülerinin insanıdır duygulara izin vermez gibi yumuşamalar
angel14 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Bookmarks

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil