Portal Forumlar kurallar kayıt olun Bize Ulaşın
Go Back   astroloji,burçlar,günlük burç yorumu > Astroloji > Burçlar
Burçlar Genel bilgiler

Sitemizi Facebook ta Beğenin

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 27-11-2013   #21 (permalink)
Özel üye

say24 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mesleği: Öğrenci
Üye Burcu: Yengeç
Cinsiyeti: Kız
Medeni Durum: Bekar

Yaptığı teşekkür: 80
36Yazısına 43 Teşekkür verildi

İkizler erkeği, bayanlara illallah dedirten cinsten erkeklerdir. Aslında çok çekici oluyorlar çekici bulduğum erkeklerin burçları hep İkizler oluyor galiba Venüs'ümde İkizler Burcu olmasından dolayı. İkizler erkeğiyle çıktığım oldu 9 ay gibi bir süreçti ama üzülen kişi hep ben oldum arkadaşlar o beni hiç sevmedi. Dengesizin tekiydi açıkçası. Ben bu ilişkide çok yara aldım. 1 yıldır kopamadım. Çok çapkın oluyorlar. Beni seçeceğine başka başka kızları seçti. 3 kez hemde. Üçüncüsünde eyvallah dedim ve iletişimi koparttım. İkizler erkeğiyle olmaz çok dengesiz oluyorlar onların anlaşacakları kadın tipleri aynı onun gibi dengesiz olacak yoksa onlara kimse katlanamaz.

Aslan burcu insanlarını çok severdim. Taa ki geçen yılki sınıftan kızlarla tanışana kadar. Sınıftaki 5-6 tane kızın burcu Aslan'dı. Aralarında çok egoistleri de var, sakinleri de var. Benim progress burcum Aslan. Aslan özelliklerini taşıyorum. Egoist değilim de Aslan'ın bazı özellikleri benim özelliklerimle uyuşuyor. Aslan konusunda hem ön yargılar var hem de gerçekler. Kimilerinin egoist olduğu bir gerçek. Kimileri de çok temiz kalpli ve içten davranıyor.

Akrep burcu ile çok iyi anlaşıyorum gerek kız olsun gerek erkek olsun. En yakın arkadaşım Akrep kızı. Akrep erkeklerini çekici buluyorum haritamdaki Mars etkisinden diye düşünüyorum. Akrep'ler o kadar kinci değillerdir onlara kinci diyenler onları tanıyamamış Akrep'ler arkadaşlığa önem verirler ben şu zamana kadar onlardan bir zarar görmedim ama yükselen burcu Akrep olanlar var onlar çok beter oluyor Allah kimseyi yükseleni Akrep olanlar ile sınamasın

Bu 3 burca karşı benim görüşlerim bunlar İkizler'den uzak durun bence iyiliğiniz için çünkü sevginize karşılık vermiyorlar ve arkadaşlık ilişkilerinde yüzünüze gülüp arkanızdan konuşuyorlar. Kızlarında çok yaşadım bu durumu.

Juno: Terazi
Vesta: Yengeç
Ceres: Boğa
Pallas: Koç
Eros: Akrep

Konu say24 tarafından (27-11-2013 Saat 18:41 ) değiştirilmiştir.
say24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Bu mesajı twitter de paylaşBu mesajı yahoo da paylaşGoogle de paylaşBu mesajı Facebook ta paylaş
Bu yazısı için say24 Rumuzlu üyeye tesekkur edenler
pinkzorro (28-11-2013)
Alt 28-11-2013   #22 (permalink)
Üye

pinkzorro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mesleği: Eğitim
Üye Burcu: Yay

Yaptığı teşekkür: 25
16Yazısına 20 Teşekkür verildi

benim de şu an hoşlandığım kişi tam bir ikizler burcu...güneşi, ayı, venüsü de ikizlerde...yakınlaşmıştık ilk zamanlar patavatsızlığı yüzünden kırıldım ve iletişimimi kestim..ikizlerde inat olayı bolca mevcut gibi..burnu düşse kaldırmıyor yerinden bir özrü dahi yediremiyor gururuna...sürekli ilgilenmiyor gibi davranıyor görmezden geliyor..ama ikizlerin sosyal maskelerinin altında çoğunlukla kırılgan bir çocuk yattığını, duygusallıklarının tavan yaptığı halde yansıtmadıklarını da söyleyebilirim...bu kadar negatif özelliklerine rağmen yine de seviyorum o şahsı...yükselenim ikizler, venüsüm kova olunca da bu kaçınılmaz galiba
Bu yazısı için pinkzorro Rumuzlu üyeye tesekkur edenler
say24 (28-11-2013)
Alt 28-11-2013   #23 (permalink)
Astrodemo vip üye

Özde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mesleği: ...........
Üye Burcu: Terazi

Yaptığı teşekkür: 2.297
538Yazısına 993 Teşekkür verildi

@say24 , @pinkzorro evet ikizler erkeği genelde yakışıklı olur, 80 yaşında olanı bile bizim ailede onun bile gençliğinde çok yakışıklı olduğunu efsane gibi dolaşır ailede, tanıdığım ikizler erkekleri de uzaktan aşık olmaya çok düşkünler, yani uzaktan derken çıkamayacakları kendilerini istemeyen ya da arkadaşlarının sevgilisine, o zaman çok duygusal oluyorlar, hisleri o kadar yoğun oluyor ki yanınızda duruşlarundan bile anlayabiliyorsunuz, zeynep turan da kolayı sevmezler demişti bir gün sanırım o yüzden, çünkü birlikteyken ve mutluyken hiç de romantik ya da sevgili gibi değiller daha çok bir arkadaş gibiler yani ruhsuz duygusuz halleri imkansız olmayan aşklar için geçerli ve her zaman sıradışı olan, hatta deli olduğunu düşündükleri kadınlara aşık olurlar ya da aşık olduklarını düşünürler, ben biraz deliyim diyin biraz da kanıtlayın hemen aşık olduklarını düşünürler
çapkınlık kısmını bilemicem uzun süre çıkmamıştım kısa sürmüştü etrafımda gördüklerim bir süre sonra hemen etrafa meylediyor çok çeşitci hem bana göre değil öyle arkadaş gibilik, ben aşkı hissetmeliyim, sevse de duygulu davranamaz beraberken de çok aşkı hissettiremez, çeşitçilik konusunu şöyle açıklayabilirim hatta ikizlerin geleneksel evi olan 3. ev kişinin flörtözlüğünün flörte meylinin de göstergesi bir yandan da, klasik astrolojide öyle yani, gezegenlerin konumuna göre ne derece flörtçü olduğunu gösteriyor kişinin; kendimden şöyle bir örnek veriyim hatta tek tek okumuştum; 3. evimi oğlak kesiyor kovayla devam ediyor, kovadaki ayım da 3. evde, bu duruma göre flörtte atak davranmayan karşı taraftan bekleyen olur diye açıklaması vardı, 3. evde ay flörtte karşı taraftan bekleyen demek oluyormuş, venüs burçları kesince ya da venüs olunca fazla flörtçü ve atak oluyormuş klasik astrolojide devrim dölenin yazısına göre, düşünün kişinin flörtçülüğünün ölçüsü ve flörtteki davranışını gösterir 3. ev diyordu
Özde isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Bu mesajı twitter de paylaşBu mesajı yahoo da paylaşGoogle de paylaşBu mesajı Facebook ta paylaş
Bu yazısı için Özde Rumuzlu üyeye 3 üye tesekkur etti
123 (30-11-2013), aaron (28-11-2013), say24 (28-11-2013)
Alt 28-11-2013   #24 (permalink)
Özel üye

aaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mesleği: ..

Yaptığı teşekkür: 214
48Yazısına 67 Teşekkür verildi

Alıntı:
Özde Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@say24 , @pinkzorro evet ikizler erkeği genelde yakışıklı olur, 80 yaşında olanı bile bizim ailede onun bile gençliğinde çok yakışıklı olduğunu efsane gibi dolaşır ailede, tanıdığım ikizler erkekleri de uzaktan aşık olmaya çok düşkünler, yani uzaktan derken çıkamayacakları kendilerini istemeyen ya da arkadaşlarının sevgilisine, o zaman çok duygusal oluyorlar, hisleri o kadar yoğun oluyor ki yanınızda duruşlarundan bile anlayabiliyorsunuz, zeynep turan da kolayı sevmezler demişti bir gün sanırım o yüzden, çünkü birlikteyken ve mutluyken hiç de romantik ya da sevgili gibi değiller daha çok bir arkadaş gibiler yani ruhsuz duygusuz halleri imkansız olmayan aşklar için geçerli ve her zaman sıradışı olan, hatta deli olduğunu düşündükleri kadınlara aşık olurlar ya da aşık olduklarını düşünürler, ben biraz deliyim diyin biraz da kanıtlayın hemen aşık olduklarını düşünürler
çapkınlık kısmını bilemicem uzun süre çıkmamıştım kısa sürmüştü etrafımda gördüklerim bir süre sonra hemen etrafa meylediyor çok çeşitci hem bana göre değil öyle arkadaş gibilik, ben aşkı hissetmeliyim, sevse de duygulu davranamaz beraberken de çok aşkı hissettiremez, çeşitçilik konusunu şöyle açıklayabilirim hatta ikizlerin geleneksel evi olan 3. ev kişinin flörtözlüğünün flörte meylinin de göstergesi bir yandan da, klasik astrolojide öyle yani, gezegenlerin konumuna göre ne derece flörtçü olduğunu gösteriyor kişinin; kendimden şöyle bir örnek veriyim hatta tek tek okumuştum; 3. evimi oğlak kesiyor kovayla devam ediyor, kovadaki ayım da 3. evde, bu duruma göre flörtte atak davranmayan karşı taraftan bekleyen olur diye açıklaması vardı, 3. evde ay flörtte karşı taraftan bekleyen demek oluyormuş, venüs burçları kesince ya da venüs olunca fazla flörtçü ve atak oluyormuş klasik astrolojide devrim dölenin yazısına göre, düşünün kişinin flörtçülüğünün ölçüsü ve flörtteki davranışını gösterir 3. ev diyordu
ikizler hakkındaki tespitlerde. 3. evde cok dogru ben de aslan gibi şişirilmeyi içten içe seviyorum bunu farkettim normal halimle çok uyuşan bir durum değil
Bu yazısı için aaron Rumuzlu üyeye tesekkur edenler
Özde (28-11-2013)
Alt 28-11-2013   #25 (permalink)
Yeni üye

sonbahar_96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mesleği: öğrenci

Yaptığı teşekkür: 5
2Yazısına 2 Teşekkür verildi

benim yükselenim akrep plüto 1. ev plüto asc kavuşum venüs ve mars aslan gerçekten bana bi yanlış yapıldıysa o kişi kara listeye giriyor benim gözümde sonra ne kadar şirin gözükmeye çalışsada o yaptığını unutamıyorum bu yüzden kincilik var evet kıskancım ama çok değil mars kendimizi savunma biçimimiz olduğundan kavgalarda hem ben kelimesini kullanıyorum tabi bu da karşımdakiyle empati kuramamı sağlıyorr ama egoist değilim
sonbahar_96 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 28-11-2013   #26 (permalink)
Özel üye

Berna Mori - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üye Burcu: Başak

Yaptığı teşekkür: 82
50Yazısına 86 Teşekkür verildi

İkizler erkeğini bilmemde ikizler kadınını yataktan çıkaramadık bi türlü arkadaş. Akşamları gezmekten tozmaktan sabah okula gelemiyorlar. Ha bide hayat hep ona kötü hep zorluğu o çekiyor. 2 dk evde nasıl yalnız kalamaz bir insan ya hemen depresif haller histerik durumlar. Ne bilim hayatları sürekli bi hareket halinde ama bazen duraksamayı öğrenmeleri bi kendi içlerine dönmeleri gerek. Yoksa o boşluğu ne yaparsa yapsınlar dolduramayacaklar böyle sadece kendilerini kandırıyorlar ve bunun farkındalar işin komiği sorunlarını ve nasıl aşılması gerektiğini size çok güzel anlatırlar ama icraata gelince yoklar. Hiç tavizde vermezler dik kafalıdırlar bazen inadına sırf bir şeyleri ispat etmek için pervasız davranabilirler ama olan yine kendilerine olur. Potansiyellerini kötü kullandıkları da bir gerçek. ikizler insanının yanında onu yönlendirecek biri olmalı çünkü manipule olmaya çok meyilliler biraz sakin olmaları gerek. Şu fevri davranışları yüzünden çok kaybediyorlar. Bunu onları sevdiğimden söylüyorum tabi ki
  • Merkür: Aslan 18°56' ev 12
  • Venüs: Başak 25°36' ev 2
  • Mars: İkizler 21°00' ev 10
  • Jüpiter: Başak 20°40' ev 2
  • Satürn: Kova 13°39' ev 6(R)
  • Uranüs: Oğlak 14°19' ev 5(R)
  • Neptün: Oğlak 16°26' ev 5(R)
  • Plüton: Akrep 20°22' ev 4
  • True Node: Yay 28°22' ev 5(R)
  • Başucu(MC): Boğa 18°26'
  • Verteks: Oğlak 11°34' ev 5
  • Şiron: Aslan 16°08' ev 12
  • Juno: İkizler 18°44' ev 10

Konu Berna Mori tarafından (28-11-2013 Saat 20:53 ) değiştirilmiştir.
Berna Mori isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 30-11-2013   #27 (permalink)
123
Astrodemo vip üye

123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üye Burcu: Boğa
Cinsiyeti: Erkek

Yaptığı teşekkür: 484
137Yazısına 167 Teşekkür verildi

Ortak özellikleri rol kabiliyeti diyebilirim sanırım yay,aslan ve akrepin rol yeteneği verdiğini netten dinlemiştim geçende ikizlerde ikizler işte
123 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Bu yazısı için 123 Rumuzlu üyeye tesekkur edenler
deniz kaya (30-11-2013)
Alt 23-12-2013   #28 (permalink)
Astrodemo vip üye

Apollon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mesleği: - - - -
Üye Burcu: Başak
Cinsiyeti: Erkek

Yaptığı teşekkür: 96
212Yazısına 276 Teşekkür verildi

Akrep burcu insanları çevremde çok fazla var. Kinci acımasız derler ama benim tanıdıklarım kinci değildi aksine merhametliydi. Ayrıca çok gizemliler. Heralde gizemli olmayı seviyorlar

İkizler burcu erkekleri kızları çok dengesizler. Adeta dengesizlik abidesi. Bir üniversiteden ikizler burcu arkadaşım vardı çok dengesizdi resmen ikiyüzlünün tekiydi. Ayakta 20 palavra uyduruyordu ve çok dedikoducuydu.

Sadece aslan burcunun isminin asaleti yeter. Kovadan sonra en iyi anlaştığım ve kovadan sonra en sevdiğim burç. Aslan burcu tanıdıklarım hiç bir kibirli egoist baskıcı değildi. Kibirlilikten ve egoistlikten eser yoktu ama eleştiriyi hiç kaldıramıyorlar. Eleştirelere kapalılar.
Apollon isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Bu yazısı için Apollon Rumuzlu üyeye tesekkur edenler
Cansev (23-12-2013)

Bookmarks

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil