Portal Forumlar kurallar kayıt olun Bize Ulaşın
Go Back   astroloji,burçlar,günlük burç yorumu > Astroloji > Burçlar
Burçlar Genel bilgiler

Sitemizi Facebook ta;
Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 25-11-2012   #1 (permalink)
Astrodemo vip üye
 
fortune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jul 2011
Mesleği: seyyah
Üye Burcu: Balık
Şehir: ----
Cinsiyeti: Kız
Medeni Durum: Bekar
Mesajlar: 4.294.967.061

Yaptığı teşekkür: 1.137
719Yazısına 1.200 Teşekkür verildi
Standart Burclarin (Zodyak'in) Zaaflari

Her insanın irade göstermekte zorlandığı eğilimleri ve kontrol edemediği tutkuları olabilir. Yaşamın acı gerçekleriyle yüzleşmek, insanı bağımlılıkları konusunda daha kırılgan ve savunmasız hale getirir.
...
Bu sefer burcunuza göre zaaflarınızı ve bağımlılık geliştirmeye yatkın olduğunuz taraflarınızı kaleme aldım.


KOÇ

Koç insanları genelde içkilerini bir dikişte tüketmekten hoşlanır, viski gibi sert içkileri severler. Çoğu fırsat buldukça üzüm bağlarını gezer ve kırmızı şaraba müptela olabilirler. Özellikle bir gece eğlencesi sırasında, mekandan sıklıkla dışarı çıkarak birbiri ardına sigara yakarlar. Aynı zamanda kafaları bozuk olduğunda, kendilerinden başka kimsenin galip gelemeyeceği tartışmalar başlatmaya bayılırlar. Koç’un gizli bir diğer bağımlılığı tattoo yani vücuda yapılan dövmelerdir. Görünür yerlere dövme yaptırmaktan hoşlanmazlar. Özellikle ayak bileğinde dövmesi olan kişilere de müthiş zaafları vardır.

BOĞA

Boğa burcundan olanlar genelde içinden çıkamadıkları maddi sorunlarla bağlarını koparmak için şarabı ve birayı tercih ederler. Boğa’nın cinsel yönü kuvvetlidir. İlişkilerinde avcı rolü üstlenmeyi sever. Belli etmese bile konu cinsellik olduğunda hayalleri sınır tanımaz. İlişkilerinde sadık olduğu halde, partnerini kıskandırmaktan müthiş haz alır. Bir çok Boğa Facebook gibi sosyal paylaşım ortamlarının, partner bulma sayfalarının müptelası olabilir. İnternette insanların profillerine bakarak saatler harcayabilir. Boğa erkeği tarihteki büyük imparatorların ve yöneticilerin zaferlerini okumaktan cezbolur, bir gün onlardan biri olmayı düşler. Boğalar rekabetçi doğaları nedeniyle - zihinlerinde bile olsa - kendi imparatorluklarını kurabilecekleri stratejik oyunlara ilgi duyarlar. Boğa büyük olan herşeyden cezbolur, büyüklüğü asil bulur. Beğendiği o büyük evi almak için son kuruşuna kadar harcamaktan çekinmeyecektir.


İKİZLER

İkizlerin sağlığı yorucu iş temposu söz konusu olduğunda zayıftır. Türlü sağlık sorunlarından şikayet ederek pek çok ilaç almaya eğilimi vardır. Özellikle ağrı kesicilerin müptelası olabilir. İlaç dozlarını her seferinde arttır ve bolca anti-depresan tüketebilir. Zira çoğu zaman yüzleşmek zorunda olduğu gerçeklerden kaçmaya yoğun ihtiyaç duyar. İkizler erkekleri internette cinsel içerikli yayınları takip etmeyi severler. Kadınları ise ayakkabılara ve egzotik iç çamaşırlarına yoğun ilgi duydukları için gizlice alışverişe çıkar ve bütçelerini bir hayli aşarlar. İkizler farklı rollere bürünebileceği oyunlara ilgi duyar. Sürekli başka bir coğrafyada başka biri olarak dünyaya gelmiş olduğunun hayallerini kurabilir.

YENGEÇ

Yengeç hayatın gerçeklerinden kaçmak için alkolü ve sigara benzeri maddeleri tercih eder. Anti-depresan kullanımında İkizlerden aşağı kalır yanı yoktur zira kendisine güvenmekte zorluk çeker. Şefkat içerdiği sürece fiziksel yakınlığa bağımlı olan Yengeçler de vardır. Yengeç’in iştahıyla adı çıkmıştır. Gerçekten de en sevdiği şey televizyon karşısına kurulup koca bir kutu dondurma, çikolata ya da benzeri şeyleri bir çırpıda tüketmektir. Yengeç duygusal olarak beslenemediğinde doyuma ulaşmak için yemeye sarar. Depresif hissettiğinde akıl almaz derecede tembelleşerek bütün gününü uyuyarak geçirebilir. Aynı zamanda hakkı verilmesi gereken bir tüketicidir; Güzellik ve bakım ürünlerinin, seramiklerin, kıymetli takıların müptelasıdır bu nedenle kolayca elde avuçta ne varsa harcar.

ASLAN

Aslan alışverişe bağımlıdır ve cebinde mutlaka limiti yüksek bir kredi kartı bulunur. Modayı yakından takip eder, gözalıcı şeylere bayılır. Kendisi için harcama yaptığında tarifsiz bir doyuma ulaşır. Pek çok Aslan kadınının ayakkabılara ve mücevherlere zaafı vardır. Pek çok Aslan erkeği ise arabalara ve piyasaya yeni çıkan pahalı ürünlere bayılırlar. Yine pek çok Aslan erkeği çapkınlıklarıyla tanınırlar ve cinselliğe bağımlılık geliştirebilirler. Aslan konu yemek olduğunda yemeklerin çöpe atılmasını ahlaksızlık olarak değerlendirir ve yağlı bir dolu abur cubura karşı iradesizdir.

BAŞAK

Başak mükemmelliyetçi olduğu için ideal vücut ölçüleriyle kafayı bozabilir. Çoğu hastalık hastası olduğundan vitaminlere ve zayıflama ürünlerine binlerce lira harcayabilirler. Egzersiz müptelası olmaları da zor değildir. Spor salonunda saatlerce vakit geçirebilirler. Herşeyin en kaliteli olanını satın almak istedikleri için maddi sıkıntı yaşarlar. Dünyanın en iyi ürünlerini madden karşılayamasalar bile, en kaliteli olanına yakın ürünlere paralarını harcamaktan çekinmezler. Başaklar hayatın gerçekleriyle yüzleştiklerinde ruhen kirlendiklerini düşünebilirler. Bu sefer her gün evin her yanını itinayla temizlemeye başlarlar. Yine her gün evi dağıtan kişileri azarlayarak deşarj olurlar.

TERAZİ

Konu para harcamak olduğunda, Terazi bir tavus kuşu edasıyla kibirli ve havalı bir hal takınır. Terazi’nin elindeki kredi kartı adeta yokedici bir silah gibidir. Tasarımcı kıyafetleri ya da sanat eserleri gibi hayatını sürdürmesi için ihtiyaç duymadığı gereçlere, parfümlere, duş jellerine, sabunlara, kısaca güzel kokan herşeye bolca para harcar. Hava burcu olması dolasıyla Terazi sigara bağımlısı olabilir ve nikotini bırakmakta zorluk çeker. Karşı cinsin ya da partnerinin aktivitelerini gizlice izlemeye, onun alışkanlıkları hakkında fikir sahibi olmaya bayılır.

AKREP

Akrep deyince ilk akla gelen cinselliğe müptela olduğudur. Akrep cinsellik sözkonusu olduğunda partneriyle duygusal bir bağ kurmaya ihtiyaç duymaz. Parasının çoğunu kafasına koyduğu kişiyi tavlamak için harcayabilir. Akrep bayanlarının çoğunun yüksek topuklu ayakkabı ve iç çamaşırı fetişi vardır. Tarota ve psişik seanslara bayılırlar. Akrep takıntılarıyla ünlüdür. Saplantı yaptığı şey partneri de olabilir.

YAY

Yay’ın zaafı seyahatlerdir. Sırf uzak bir ülkeye seyahat etmek için bile yüklüce bir borcun altına girebilir. Yüzlerce kanalı olan uydu yayınlarına ve sinema filmlerine bayılır. Böylece seyahat edemediği zaman izlediği filmler yoluyla zihninden uzak diyarlara kaçabilir! Yay için ardı ardına durmaksızın film izlemek fikri yabancı değildir. Filmlerin alemine daldığında ise, hasta olduğunu söyleyerek işe gitmeyebilir. Yayların çoğu da yaşam boyu nikotin bağımlısı olabilir.

OĞLAK

Oğlak da Başak gibi kusursuz, en yeni ve harika olanı arzu eder. Dekorasyona haddinden fazla zaman harcayabilir. Evi için alışveriş yapmaya başladığında, kendini frenlemesi mümkün olmaz. Görünüşüne ve başkalarının fikirlerine büyük önem verdiği için evi kadar yüzü için de kaygılanır. Pahalı yüz kremleri, botox, estetik cerrahi gibi operasyonlara para harcayabilir. Zihni sürekli meşgul olduğu için sakinleşmekte zorlanır. Dolayısıyla anti-depresanlara yatkınlığı vardır.

KOVA

Macera sevdası Kova’ya her anlamda pahalıya patlar. Eğlence merakı işinde sorumsuzca davranmasına, hatta işinden ayrılmasına neden olabilir. Zihin açıcı olduğunu düşündüğü her nevi uyarıcı maddeyi deneyebilir. Kötü olmayan ama saplantıya dönüşebilecek bir diğer merakı bilim – kurgu romanlar ya da filmlerdir. Metafizik konusunda da takıntılı olabilir. Tarota ve maji pratiklerine bayılır. Arkadaşlarıyla birlikte aşırı vakit geçirmesi ilişkisinde sorunlar yaratabilir. Kova erkeklerinin çoğu ilk aşkına yaşam boyu süren saplantılı bir ilgi geliştirir.


BALIK

Balık dini ve ruhsal olan her meseleye “balıklama” atlar. Ama bazen bu konularda bir misyonu olduğunu düşünerek çevresindekilere karşı fanatik bir tutum takınabilir. Böyle olduğunda bir bakmışsınız o karınca ezmez görünümlü Balık kendisiyle aynı fikirde olmayanlara karşı bir militana dönüşmüş! Balık burcunun yöneticisi Neptün olduğu için doğal olarak her Balık kendisine haz veren şeylere bağımlılık geliştirme eğilimindedir. Özellikle acı gerçeklik kendisini incittiği zaman uzun süreliğine içine kapanarak, hayaller evrenine dalabilir. Sudoku ve kare bulmaca müptelası olabilir. Müziğin de bağımlısıdır ve çevresindeki herkesi çıldırtana dek aynı şarkıyı tekrar ve tekrar çalabilir.


Kirstin Demirci - AstroFacultafortune isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Bu mesajı twitter de paylaşBu mesajı yahoo da paylaşGoogle de paylaşBu mesajı Facebook ta paylaş
Alıntı ile Cevapla
Bu yazısı için fortune Rumuzlu üyeye 5 üye tesekkur etti
enka (25-11-2012), lonelyangel (25-11-2012), Mina (10-01-2013), purplewind (17-02-2013), Özde (25-11-2012)
Alt 25-11-2012   #2 (permalink)
Astrodemo vip üye
 
enka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Oct 2012
Mesleği: Öğretmen
Üye Burcu: İkizler
Şehir: ankara
Cinsiyeti: Kız
Medeni Durum: Bekar
Mesajlar: 1.219

Yaptığı teşekkür: 811
241Yazısına 422 Teşekkür verildi
Standart

Alıntı:
fortune Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

İKİZLER

İkizlerin sağlığı yorucu iş temposu söz konusu olduğunda zayıftır. Türlü sağlık sorunlarından şikayet ederek pek çok ilaç almaya eğilimi vardır. Özellikle ağrı kesicilerin müptelası olabilir. İlaç dozlarını her seferinde arttır ve bolca anti-depresan tüketebilir. Zira çoğu zaman yüzleşmek zorunda olduğu gerçeklerden kaçmaya yoğun ihtiyaç duyar. İkizler erkekleri internette cinsel içerikli yayınları takip etmeyi severler. Kadınları ise ayakkabılara ve egzotik iç çamaşırlarına yoğun ilgi duydukları için gizlice alışverişe çıkar ve bütçelerini bir hayli aşarlar. İkizler farklı rollere bürünebileceği oyunlara ilgi duyar. Sürekli başka bir coğrafyada başka biri olarak dünyaya gelmiş olduğunun hayallerini kurabilir.
aayyyhh öyle değilim diyemiyorum da ayol ama ilaç kullanmam, sancımdan öldüğüm zamanları bilirim, yine de ağrı kesici almamışımdır. Mecbur kalmasam içmem yani__________________
Ars Longa Vita Brevis...
enka isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Bu mesajı twitter de paylaşBu mesajı yahoo da paylaşGoogle de paylaşBu mesajı Facebook ta paylaş
Alıntı ile Cevapla
Alt 25-11-2012   #3 (permalink)
Sph
Astrodemo vip üye
 
Sph - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2011
Mesleği: Öğrenci
Üye Burcu: Terazi
Şehir: Ankara
Cinsiyeti: Erkek
Medeni Durum: Bekar
Mesajlar: 809

Yaptığı teşekkür: 235
677Yazısına 1.509 Teşekkür verildi
Standart

Kumar düşkünü olan yok mu. O kadar konuştuk kumar demedik, sayısal, iddaa, poker, rulet, casino, konken. Yapma kirstin bunu es geçme.Sph isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Bu mesajı twitter de paylaşBu mesajı yahoo da paylaşGoogle de paylaşBu mesajı Facebook ta paylaş
Alıntı ile Cevapla
Alt 25-11-2012   #4 (permalink)
Astrodemo vip üye
 
fortune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jul 2011
Mesleği: seyyah
Üye Burcu: Balık
Şehir: ----
Cinsiyeti: Kız
Medeni Durum: Bekar
Mesajlar: 4.294.967.061

Yaptığı teşekkür: 1.137
719Yazısına 1.200 Teşekkür verildi
Standart

yukselene gore daha cok tutuyor sanirim. asc basak bi arkadasim anlatilanarn 80%ini gosteriyor nerdeyse (ideal vucut olcusu takintisi, fitness salonundan nefret etmesine ragmen ordan cikmamasi, bir sure spor yapmazsa bunalima girmesi vs vs)

yukselen akrepte yuksek topuk dedi, beni kalbimden vurdu. hersey bir yana, cebimdeki paranin hesabini bilmeme ragmen yuksek topuklularla dolu bi vitrinin onunden gecerken kendimden de geciyorum. ve cebimdeki son parayi umarsizca verebiliyorum en son gecenlerde zorla babet aldim, hic degilse yuruyuse ciktigimda duz basiyim diye. bu kadar da takintiliyim bu konuda (tabi ki aslan hatunu gibi mucevhere, terazi hatunu gibi guzel bi parfume de kayar gonlum ama 3. secenek olarak 100. cift stiletto yu koy, gozum baska seyi gormez)fortune isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Bu mesajı twitter de paylaşBu mesajı yahoo da paylaşGoogle de paylaşBu mesajı Facebook ta paylaş
Alıntı ile Cevapla
Alt 25-11-2012   #5 (permalink)
Astrodemo vip üye
 
Özde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2012
Mesleği: ...........
Üye Burcu: Terazi
Şehir: ............
Cinsiyeti: Kız
Medeni Durum: Bekar
Mesajlar: 2.444

Yaptığı teşekkür: 2.297
538Yazısına 993 Teşekkür verildi
Standart

terazi birebir tutuyor bendesigara nikotin bağımlılığıyla ilgili cümle hariç bütün cümleler tutuyor sigaradan hiç hazzetmedim hayatımdaÖzde isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Bu mesajı twitter de paylaşBu mesajı yahoo da paylaşGoogle de paylaşBu mesajı Facebook ta paylaş
Alıntı ile Cevapla
Alt 25-11-2012   #6 (permalink)
Astrodemo vip üye
 
Özde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2012
Mesleği: ...........
Üye Burcu: Terazi
Şehir: ............
Cinsiyeti: Kız
Medeni Durum: Bekar
Mesajlar: 2.444

Yaptığı teşekkür: 2.297
538Yazısına 993 Teşekkür verildi
Standart

yükselende bir iki cümle tutuyor asc akrep olduğum için,yüksek topuklu merakı falan demiş,tanıdığım bütün terazilerin aşırı düşkünlüğü var asc si aslan olan terazi bir arkadaş var uzun topuksuz hiç görmedim mesela,en günlük ayakkabısı bile babet değil benim gibi,asc si balık olan terazi ablam ve annemi düşününce yine aynı durum,tabi günlüklerde çok topuk fazla oluyor ama çizmeler botlar hiç tam dümdüz değil,duruyor öyle babetler yakın yere giymedikçe,bu bayanların belirli yaşa kadar şık takılmasıyla alakalı bir durum sanırımÖzde isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Bu mesajı twitter de paylaşBu mesajı yahoo da paylaşGoogle de paylaşBu mesajı Facebook ta paylaş
Alıntı ile Cevapla
Alt 17-02-2013   #7 (permalink)
Astrodemo vip üye
 
Apollon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Mar 2012
Mesleği: - - - -
Üye Burcu: Başak
Şehir: Londra
Cinsiyeti: Erkek
Medeni Durum: Bekar
Mesajlar: 1.024

Yaptığı teşekkür: 96
213Yazısına 278 Teşekkür verildi
Standart

BAŞAK

Başak mükemmelliyetçi olduğu için ideal vücut ölçüleriyle kafayı bozabilir. Çoğu hastalık hastası olduğundan vitaminlere ve zayıflama ürünlerine binlerce lira harcayabilirler. Egzersiz müptelası olmaları da zor değildir. Spor salonunda saatlerce vakit geçirebilirler. Herşeyin en kaliteli olanını satın almak istedikleri için maddi sıkıntı yaşarlar. Dünyanın en iyi ürünlerini madden karşılayamasalar bile, en kaliteli olanına yakın ürünlere paralarını harcamaktan çekinmezler. Başaklar hayatın gerçekleriyle yüzleştiklerinde ruhen kirlendiklerini düşünebilirler. Bu sefer her gün evin her yanını itinayla temizlemeye başlarlar. Yine her gün evi dağıtan kişileri azarlayarak deşarj olurlar.Apollon isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Bu mesajı twitter de paylaşBu mesajı yahoo da paylaşGoogle de paylaşBu mesajı Facebook ta paylaş
Alıntı ile Cevapla
Alt 17-02-2013   #8 (permalink)
Özel üye
 
cancerian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2013
Mesleği: öğrenci
Yaş: 24
Üye Burcu: Yengeç
Şehir: İstanbul
Cinsiyeti: Kız
Medeni Durum: Bekar
Mesajlar: 394

Yaptığı teşekkür: 321
202Yazısına 403 Teşekkür verildi
Standart

Alıntı:
Apollon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
BAŞAK

Başak mükemmelliyetçi olduğu için ideal vücut ölçüleriyle kafayı bozabilir. Çoğu hastalık hastası olduğundan vitaminlere ve zayıflama ürünlerine binlerce lira harcayabilirler. Egzersiz müptelası olmaları da zor değildir. Spor salonunda saatlerce vakit geçirebilirler. Herşeyin en kaliteli olanını satın almak istedikleri için maddi sıkıntı yaşarlar. Dünyanın en iyi ürünlerini madden karşılayamasalar bile, en kaliteli olanına yakın ürünlere paralarını harcamaktan çekinmezler. Başaklar hayatın gerçekleriyle yüzleştiklerinde ruhen kirlendiklerini düşünebilirler. Bu sefer her gün evin her yanını itinayla temizlemeye başlarlar. Yine her gün evi dağıtan kişileri azarlayarak deşarj olurlar.
en kolay tanıdığım burç başak, hemen kendini belli edercancerian isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Bu mesajı twitter de paylaşBu mesajı yahoo da paylaşGoogle de paylaşBu mesajı Facebook ta paylaş
Alıntı ile Cevapla
Alt 17-02-2013   #9 (permalink)
Özel üye
 
Morena - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Oct 2012
Mesleği: ***
Üye Burcu: Balık
Şehir: ***
Cinsiyeti: Kız
Medeni Durum: Evli
Mesajlar: 832

Yaptığı teşekkür: 676
253Yazısına 411 Teşekkür verildi
Standart

BALIK

Balık dini ve ruhsal olan her meseleye “balıklama” atlar. Ama bazen bu konularda bir misyonu olduğunu düşünerek çevresindekilere karşı fanatik bir tutum takınabilir. Böyle olduğunda bir bakmışsınız o karınca ezmez görünümlü Balık kendisiyle aynı fikirde olmayanlara karşı bir militana dönüşmüş! Balık burcunun yöneticisi Neptün olduğu için doğal olarak her Balık kendisine haz veren şeylere bağımlılık geliştirme eğilimindedir. Özellikle acı gerçeklik kendisini incittiği zaman uzun süreliğine içine kapanarak, hayaller evrenine dalabilir. Sudoku ve kare bulmaca müptelası olabilir. Müziğin de bağımlısıdır ve çevresindeki herkesi çıldırtana dek aynı şarkıyı tekrar ve tekrar çalabilir.

Şovenistçe dinsel ya da siyasi fikirlerim yok. Kendime göre bir insanlık ve siyasi fikrim var yeri geldiğinde belli ederim kendimi o kadar. Çünkü her düşüncenin bir yanlış tarafı muhakkak vardır, koyun gibi arkasından sürüklenmekten başka birşey değil militan olmak.

Onun dışında içine kapanma, müzik müptelalığı diğerleri mevcutMorena isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Bu mesajı twitter de paylaşBu mesajı yahoo da paylaşGoogle de paylaşBu mesajı Facebook ta paylaş
Alıntı ile Cevapla
Alt 17-02-2013   #10 (permalink)
Astrodemo vip üye
 
.AEON. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2012
Mesleği: .
Üye Burcu: Balık
Şehir: .
Cinsiyeti: Erkek
Medeni Durum: Bekar
Mesajlar: 867

Yaptığı teşekkür: 230
529Yazısına 1.200 Teşekkür verildi
Standart

Alıntı:
BALIK

Balık dini ve ruhsal olan her meseleye “balıklama” atlar. Ama bazen bu konularda bir misyonu olduğunu düşünerek çevresindekilere karşı fanatik bir tutum takınabilir. Böyle olduğunda bir bakmışsınız o karınca ezmez görünümlü Balık kendisiyle aynı fikirde olmayanlara karşı bir militana dönüşmüş! Balık burcunun yöneticisi Neptün olduğu için doğal olarak her Balık kendisine haz veren şeylere bağımlılık geliştirme eğilimindedir. Özellikle acı gerçeklik kendisini incittiği zaman uzun süreliğine içine kapanarak, hayaller evrenine dalabilir. Sudoku ve kare bulmaca müptelası olabilir. Müziğin de bağımlısıdır ve çevresindeki herkesi çıldırtana dek aynı şarkıyı tekrar ve tekrar çalabilir.

neptün balığı falan yönetmez . balığı jupiter yönetir ..AEON. isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Bu mesajı twitter de paylaşBu mesajı yahoo da paylaşGoogle de paylaşBu mesajı Facebook ta paylaş
Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Bookmarks


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Hizli Erisim


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 16:54..

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2008, Jelsoft Enterprises Ltd.


- - -