Portal Forumlar kurallar kayıt olun Bize Ulaşın
Go Back   astroloji,burçlar,günlük burç yorumu > Astroloji > Gezegenler > Ay > Ay Evlerde
Sitemizi Facebook ta;
Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 05-05-2011   #1 (permalink)
Astrodemo vip üye
 
zeynep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Apr 2010
Mesleği: evhanımı
Yaş: 45
Üye Burcu: Oğlak
Şehir: kocaeli
Cinsiyeti: Kız
Medeni Durum: Bekar
Mesajlar: 1.669

Yaptığı teşekkür: 1.303
189Yazısına 565 Teşekkür verildi
Standart Ay Tutulması Evlerde

AY TUTULMASI 1.EVDE
Kendinizi ifade etmekde zorlanırsınız kişisel alanda hayalkırıklığı yaşayabilirsiniz Yapmanız gereken ilişkinizle alakalı konularda karşınızdaki kişinin kusurlarını ve değişkenliklerini yargılamadan kabul etmek, empati yapabilmek, eşit hak ve özgürlükleri her ikiniz adına düşünmek, kontrol etme, yönetmeye kalkmadan karşınızdaki kişinin sahip olduğu değerleri koruyup kollarken kişiliğinizden, kendi isteklerinizden de ödün vermeden, sorumluluklarınıza sahip çıkmaktır. Bu hem dış dünyada kendinizi huzurlu hissetmenize hem de bir ilişki içinde kaybolup gitmemenize ayrıca karşınızdaki kişinin kimliğine saygı duyarak ortak bir hayatı sürdürmenizi sağlamış olacaktır. Bu tarz bir düzenleme yapmıyor ve dengesiz bir ilişki yaşıyorsanız beraberliğiniz açısından bir sonu gösterdiği gibi oldukça zor geçecek bir dönemi işaret edebilir.
AY TUTULMASI 2.EVDE
Para durumunuzda değişiklik olur sizin maddi ve manevi anlamda güvende hissetmek adına, kazanımlarınızı daha düzgün ve doğru tercihlerde bulunarak gerektiği şekilde değerlendirmeniz adına bir ders niteliğindedir. Şimdi siz şu an içinde bulunduğunuz koşulların iyileşmesi adına bugünkü durumunuzu iyice gözden geçirerek nerelerde yanlışlar yaptığınızı bir düşününüz. Egonuz gereği veya isteklerinizin büyüsüne kapılarak gereksiz yere yaptığınız harcamaları, abartılı bir iyimserlikle girişimde bulunduğunuz faaliyetleri, elinizin açıklığı nedeniyle uğradığınız kayıpları, krizleri, yoksunlukları başınıza gelen felaketler olarak görmek yerine, size olabilecek faydalarını düşünerek önlemler almaya çalışınız.
AY TUTULMASI 3.EVDE
Hiç kimsenin etkisi altında kalmadan, gereksiz savunmalardan uzak durarak, saplantılı fikirlere takılmadan, zamanınızı gayet düzgün ve düzenli planlamanız lazımdır. Bu ve buna benzer düzenlemeleri yapmamanız halinde dolunayın aydınlattığı bu sorunlar her zaman için sizi tedirgin edici olabilir. dostlarınıza, çevrenizdeki insanlara dikkat etmeli, doğru ve düzgün seçimlerde bulunmalı, sizi üzebilecek, zararlı yollara sevkedebilecek kişilerle bağlantı kurmamalısınız. Hayatınızın iplerini elinizde tutmak istiyorsanız öncelikle tercihinizi doğru yapmalısınız
AY TUTULMASI 4.EVDE
yuvanızla alakalı değişimi gösterebilir. Daha güvenli ve yarınlarınızı düşünerek yatırım yapabilir, yeni bir yuva kurabilir, yuvanızdan ayrılmaya karar verebilirsiniz. Bir başka etkisi ise ruhsal yaşamınızla ilgilidir. Kendinizi huzurlu ve mutlu kılabilmek adına öncelikle korkularınızdan arınmanız gerekebilir. Birilerine güvenerek huzur, güvenlik ve sevgi aramak yerine öncelikle kendi içinizdeki yanlışlarınızla veya doğrularınızla karşılaşmanız gerekebilir. Böylelikle bir başkasına ihtiyaç olmadan da kendi ayaklarınızın üstünde durabilir ve mutlu olabilirsiniz. Eğer yaşınız ufaksa sizler için anlamı, büyüklerinizle olan ilişkinizi düzenlemek, görevlerinizi ve üzerinize düşen yükümlülüklerini yerine getirerek aile içindeki düzene yardımcı olmaktır
AY TUTULMASI 5.EVDE
Çocuklarınız veya çocuk sahibi olmanızla alakalı, erotizm, haz alma duygunuz, flört ilişkileriniz, sanatsal çalışmalarınız, hayatın keyifli ve eğlenceli yanlarını hissetmeniz kısaca sosyal hayatınızı ilgilendiren konularda etkili olacaktır. ruhunuza baskı uygulamak, duygularınızı ayağa kaldırarak hadi artık gerçekleri gör ve kendini topla demektedir. Şimdi siz bu büyüleyici ışıkta kendinize yönelerek gerçeği en saf haliyle görmek için dikkatli bakınız. . Yanlış seçimlerinize dur deyiniz, olmayacak hayallerin peşinden koşmayınız, kendinize özen gösterirken sosyal hayatın içinde yer almaya çalışınız. Mükemmeli ararken zaman kaybetmek yerine sahip olduğunuz mükemmellikleri keşfetmeye çalışınız. Böylece çok daha huzurlu ve güvenli bir hayat sürebilirsiniz. yanlışlarınızla karşılaşmanız mümkündür.
AY TUTULMASI 6.EVDE
İş hayatınızı düzenli ve verimli sürdürmeniz için herşeyden önce bedensel ve zihinsel açıdan sağlıklı yaşamanız, düzenli beslenmeniz ve gündelik hayatınız içinde stres, yorgunluk ve gerilimli tepkilerden uzak durmanız lazımdır. Günlük yaşamda her insanın yapmakla yükümlü olduğu görevleri bulunmaktadır. Kimileri evde, kimileri ise iş yaşamının içinde rutin bir şekilde yapılması gereken görevleri yerine getirmeye çalışır. Bunlar şöyle bir genel olarak düşündüğümüzde belirli bir düzen içinde sürüp gider. İhtiyaçların düzgün bir şekilde karşılanması ve güven dolu bir hayat sürebilmek için sağlığımıza son derece dikkat etmek, düzenli beslenmek, uykumuza, dinlenmemize özen göstermek gerekir. Bu konularda dikkatsizlik yapmak, bile bile zararlı alışkanlıkları sürdürmek zamanla iş gücü kaybına ve rahatsızlanmamıza neden olabilir. Bütün bunların sonucunda ise, görevlerinizi yerine getiremediğiniz gibi gereksinimlerinizi karşılamanız da güçleşebilir. Burada dikkat edilmesi gereken nokta bundan sonrası adına hayatınıza bir düzen kurmak, yeteneklerinizi gösterebileceğiniz bir alanda iş sahibi olmak, seçimlerinizi doğru düzgün bir şekilde yaparak yaş******* yön vermektir.
AY TUTULMASI 7.EVDE
Öncelikle bir başka insanla özel manada, sevgi bütünlüğü içinde karşılıklı uzlaşı, saygı ve güvenle bir beraberlik kurabilmek için ortak sorumlulukların farkında olmak kesinlikle şarttır. Hayatı tek başına yaşamak yarınlarda yalnız ve hüzünlü bir yaşlılık geçirmemek için, öncelikle yaşadığınız ilişkiye veya bundan sonrası ilişki konusunda düzenlemelerde bulunmanız faydalıdır. Bugüne dek yaşadığınız acı ve tatlı deneyimleri, aldığınız dersleri göz önüne alarak şimdi yeniden başlamış gibi ilişkinizdeki aksayan noktaları tamir etmeye çalışmalısınız. Kendinizi mutsuz hissettiğiniz ve kesinlikle doyuma ulaşmadığınız bir ilişkiyi sürdürmemeli, daha iyi seçimlerde bulunmak için yeri geldiğinde sona erdirmeyi de bilmelisiniz. İlişkinin tek taraflı sevgi ve fedakarlık üzerine kurulmasının, zamanla sağlıksız, mutsuz ve tatminsiz bir hayata dönüşmesinin önüne geçebilmek için öncelikle kendi gerçeğinize sahip çıkmanız gerektiğini bilmelisiniz. Sen veya ben demek yerine biz olmayı başaramayan bir kişiyle yapılacak bir evliliğin ne size ne ona ne de ileride doğacak çocuklarınıza hiçbir yararı yoktur. size bu düzenlemeleri yapmanız halinde yeni ve sağlıklı bir ilişkiyi müjdelemektedir. Böylece yaşam yolunda huzura kavuşmuş ve ilişkisinde tatmin olmuş bir kişi olarak her konuda daha atak, canlı ve olumlu kararlar alabilir, dış dünyada kendinizi gayet başarılı bir şekilde ifade edebilirsiniz. Tam tersi durum ise mutsuzluğunuz anlamına gelebilir.
AY TUTULMASI 8.EVDE
Ortak kazançlar ödemelerle ilgili sorunlar olabilir
AY TUTULMASI 9.EVDE
Yüksek eğitimde hukuksal alanda sorunlar farkında olmadığıumız durumlar ortaya çıkabilir ticari işlerde yabancılarla ilişkilerde yolculuklarda sorunlar olur dini inanç ve düşüncelerinizde çelişkiler olur
AY TUTULMASI 10.EVDE
Meslek hayatınız, toplumdaki yeriniz, kendinizi ifade gücünüz konusunda etkili olacağından, size kişisel bir doyum sağlayacak ve toplumsal açıdan kimlik duygunuzu besleyecek bir meslek seçiminde bulunmalısınız. Bir amacınız ve bir hedefiniz olmalı. Eğer işinizden memnunsanız o zaman daha fazla gelişmek ve büyümek adına neler yapmalısınız bunu kafanızın içinde oturtmalısınız. Otorite konumunda bulunan kişilerle veya hayatın bizzat kendisiyle olan mücadelenizde dayanıklı, sabırlı olmaya çalışmanız son derece önemlidir.
AY TUTULMASI 11.EVDE
Sosyal hayatın içinde kuracağınız dostluklar, organize işler, sizinle aynı amacı paylaşan kişilerle bir araya gelerek ortak faaliyetlerde bulunmak hem zaman açısından size yararlı olabileceği gibi, sizi boş hayallerin peşinde koşmaktan alıkoyacak ve kendi gerçeğinizi yaratmanız adına destekleyecektir. Peşinde olduğunuz güvenli bir hayata ulaşmanın yolu, hayatın zorluklarıyla mücadele etmekten kaçınmamak, bir birey olarak kimseye bağımlı kalmadan liderlik gücünüzü ortaya çıkarmaktır. Bu dolunay önceliklerinizi belirlemeniz, kendinizi açık ve net bir şekilde ortaya koymanız, güven duygunuzu sınamanız adına etkili olacak, size ruhsal açıdan baskıda bulunarak içinizdeki özünü keşfetmenizi sağlayacaktır. Bu etkiler çerçevesinde her türlü ilişkinizi tekrar gözden geçirmeli yaşamınızdaki eksiklerinizi net olarak saptamalı, yanlışlarınızın altını çizmeli ve yeniden hayata katılmak adına düzgün ve doğru seçimlerde bulunmaya çalışmalısınız.
AY TUTULMASI 12.EVDE
Sorumluluklarınızla bilinçli istekleriniz arasındaki dengenin kurulması halinde yaşamınızı düzenlemeniz adına gayet olumlu olabilir. Fakat tam tersi durum tam bir çıkmaz ve stres kaynağıdır. Şimdi sizlere olan yansımalarını birlikte ele alalım. İnsanın sağlıklı, huzurlu ve dengeli bir yaşam sürebilmesi için öncelikle bilinçaltındaki korkularıyla yüzleşerek kendini aşmaya çalışması, yaşamın tüm zorluk ve sıkıntıları karşısında yine de moral duygusunu güçlü tutarak hayata katılması gerekir. Bu durum onu gereksiz endişelerden koruduğu gibi, duygusal ve ruhsal anlamda da güçlendirecektir.Bütün bunları yapabilmenin yolu ise inancınızı korumak ve öncelikle hayatın büyük bir sınav olduğu gerçeğini unutmamaktır. Yaşam sadece doğmak, büyümek ve nefes almakla sınırlı olmayıp, varoluşumuzun ardındaki gerçekleri de anlamak adına önem taşır. İnsan denilen yaradılan, kimi zaman karşısına çıkan bir insan veya yaşanan bir deneyimle sınanır. Burada önemli olan her yaşanılan zorluktan bir ders çıkarmak ve içinizdeki güveni kaybetmeden, moral duygunuzu ayakta tutarak yeniden hayata katılmaktır sizin yaşamınızda yeni bir sayfa açabilmek adına kendi gerçeğinize sahip çıkmanızı gerektiğinin işaretidir. Bunu yapmadığınız takdirde psikolojik açıdan karmaşaya düşebilir, kararsızlıklar içinde kalabilir, kendinize bir yön tayin etmekte zorluk çekebilirsiniz. Bu ise sağlıksız bir hayat, zihinsel açıdan dengesizlik ve depresyon demektir.

alıntıdır...zeynep isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Bu mesajı twitter de paylaşBu mesajı yahoo da paylaşGoogle de paylaşBu mesajı Facebook ta paylaş
Alıntı ile Cevapla
Bu yazısı için zeynep Rumuzlu üyeye 12 üye tesekkur etti
angel14 (06-05-2011), ay yüzlü (14-06-2011), Çağla (16-06-2011), ceviizagacii (06-05-2011), deniz kaya (18-05-2012), Jeopardy (06-05-2011), lina (06-05-2011), lonelyangel (24-07-2011), purplewind (06-05-2011), simyacı (17-06-2011), yükselen ikizler (19-10-2013)
Alt 06-05-2011   #2 (permalink)
Astrodemo vip üye
 
Jeopardy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2011
Mesleği: Mühendis
Üye Burcu: İkizler
Şehir: İstanbul
Cinsiyeti: Kız
Medeni Durum: Bekar
Mesajlar: 4.294.966.733

Yaptığı teşekkür: 1.779
1.083Yazısına 2.131 Teşekkür verildi
Jeopardy - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart

15 Haziran'daki tutulma 3. evimde olacak.

AY TUTULMASI 3.EVDE
Hiç kimsenin etkisi altında kalmadan, gereksiz savunmalardan uzak durarak, saplantılı fikirlere takılmadan, zamanınızı gayet düzgün ve düzenli planlamanız lazımdır. Bu ve buna benzer düzenlemeleri yapmamanız halinde dolunayın aydınlattığı bu sorunlar her zaman için sizi tedirgin edici olabilir. dostlarınıza, çevrenizdeki insanlara dikkat etmeli, doğru ve düzgün seçimlerde bulunmalı, sizi üzebilecek, zararlı yollara sevkedebilecek kişilerle bağlantı kurmamalısınız. Hayatınızın iplerini elinizde tutmak istiyorsanız öncelikle tercihinizi doğru yapmalısınızJeopardy isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Bu mesajı twitter de paylaşBu mesajı yahoo da paylaşGoogle de paylaşBu mesajı Facebook ta paylaş
Alıntı ile Cevapla
Alt 06-05-2011   #3 (permalink)
Astrodemo vip üye
 
Hekate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2010
Mesleği: Felsefe Öğrencisi
Yaş: 32
Üye Burcu: Başak
Şehir: İstanbul-Sakarya
Cinsiyeti: Kız
Medeni Durum: Bekar
Mesajlar: 4.294.966.977

Yaptığı teşekkür: 889
636Yazısına 1.115 Teşekkür verildi
Standart

AY TUTULMASI 3.EVDE
Hiç kimsenin etkisi altında kalmadan, gereksiz savunmalardan uzak durarak, saplantılı fikirlere takılmadan, zamanınızı gayet düzgün ve düzenli planlamanız lazımdır. Bu ve buna benzer düzenlemeleri yapmamanız halinde dolunayın aydınlattığı bu sorunlar her zaman için sizi tedirgin edici olabilir. dostlarınıza, çevrenizdeki insanlara dikkat etmeli, doğru ve düzgün seçimlerde bulunmalı, sizi üzebilecek, zararlı yollara sevkedebilecek kişilerle bağlantı kurmamalısınız. Hayatınızın iplerini elinizde tutmak istiyorsanız öncelikle tercihinizi doğru yapmalısınız

Kabul ediyorum "Evet"__________________
Das Ding an Sich ...
Hekate isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Bu mesajı twitter de paylaşBu mesajı yahoo da paylaşGoogle de paylaşBu mesajı Facebook ta paylaş
Alıntı ile Cevapla
Alt 06-05-2011   #4 (permalink)
Astrodemo vip üye
 
Jeopardy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2011
Mesleği: Mühendis
Üye Burcu: İkizler
Şehir: İstanbul
Cinsiyeti: Kız
Medeni Durum: Bekar
Mesajlar: 4.294.966.733

Yaptığı teşekkür: 1.779
1.083Yazısına 2.131 Teşekkür verildi
Jeopardy - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart

Zeynepcim paylaşımların için çok teşekkürler. Ellerine sağlık.

Bir de güneş ve ay tutulmaların burçlardaki etkisi var mıdır acaba? Çok şey mi istemiş oluruzJeopardy isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Bu mesajı twitter de paylaşBu mesajı yahoo da paylaşGoogle de paylaşBu mesajı Facebook ta paylaş
Alıntı ile Cevapla
Bu yazısı için Jeopardy Rumuzlu üyeye 2 üye tesekkur etti
simyacı (17-06-2011), zeynep (06-05-2011)
Alt 06-05-2011   #5 (permalink)
Üye
 
ceviizagacii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Mar 2011
Mesleği: ögrenci
Üye Burcu: Oğlak
Şehir: bursa
Cinsiyeti: Kız
Medeni Durum: Evli
Mesajlar: 77

Yaptığı teşekkür: 38
11Yazısına 12 Teşekkür verildi
Standart

AY TUTULMASI 11.EVDE
Sosyal hayatın içinde kuracağınız dostluklar, organize işler, sizinle aynı amacı paylaşan kişilerle bir araya gelerek ortak faaliyetlerde bulunmak hem zaman açısından size yararlı olabileceği gibi, sizi boş hayallerin peşinde koşmaktan alıkoyacak ve kendi gerçeğinizi yaratmanız adına destekleyecektir. Peşinde olduğunuz güvenli bir hayata ulaşmanın yolu, hayatın zorluklarıyla mücadele etmekten kaçınmamak, bir birey olarak kimseye bağımlı kalmadan liderlik gücünüzü ortaya çıkarmaktır. Bu dolunay önceliklerinizi belirlemeniz, kendinizi açık ve net bir şekilde ortaya koymanız, güven duygunuzu sınamanız adına etkili olacak, size ruhsal açıdan baskıda bulunarak içinizdeki özünü keşfetmenizi sağlayacaktır. Bu etkiler çerçevesinde her türlü ilişkinizi tekrar gözden geçirmeli yaşamınızdaki eksiklerinizi net olarak saptamalı, yanlışlarınızın altını çizmeli ve yeniden hayata katılmak adına düzgün ve doğru seçimlerde bulunmaya çalışmalısınız.


sınava gireceğim onunla alakalı gibi sanki,pek çalışmıyorum daceviizagacii isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Bu mesajı twitter de paylaşBu mesajı yahoo da paylaşGoogle de paylaşBu mesajı Facebook ta paylaş
Alıntı ile Cevapla
Alt 06-05-2011   #6 (permalink)
Astrodemo vip üye
 
meltem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Apr 2010
Mesleği: ---
Üye Burcu: Oğlak
Şehir: -----
Cinsiyeti: Erkek
Medeni Durum: Bekar
Mesajlar: 4.294.967.087

Yaptığı teşekkür: 1.036
505Yazısına 832 Teşekkür verildi
Standart

Benimde 7. evimde olacakmis tutulma ama bahsedilen konu icin bizde bayagi bi geckalmislik var 6-7 sene önce bunu bilseydim denerdim tabi ama simdi ciddi geckalinmis oldu.Peki bu durumda bana baska ne gibi seyler ifade edebilir 7. evdeki tutulma??meltem isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Bu mesajı twitter de paylaşBu mesajı yahoo da paylaşGoogle de paylaşBu mesajı Facebook ta paylaş
Alıntı ile Cevapla
Bu yazısı için meltem Rumuzlu üyeye tesekkur edenler
mutluluklar (14-06-2011)
Alt 14-06-2011   #7 (permalink)
 
Cacu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Apr 2011
Mesleği: Öcü
Yaş: 26
Üye Burcu: Aslan
Şehir: İstanbul
Cinsiyeti: Kız
Medeni Durum: Bekar
Mesajlar: 4.294.967.166

Yaptığı teşekkür: 1.321
1.376Yazısına 2.237 Teşekkür verildi
Standart

Yay'da gerçekleşiyor diye yay'ımın bulundugu evi mi etkilicek??__________________

Konu Cacu tarafından (14-06-2011 Saat 11:15 ) değiştirilmiştir.
Cacu isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Bu mesajı twitter de paylaşBu mesajı yahoo da paylaşGoogle de paylaşBu mesajı Facebook ta paylaş
Alıntı ile Cevapla
Bu yazısı için Cacu Rumuzlu üyeye tesekkur edenler
July (09-12-2011)
Alt 14-06-2011   #8 (permalink)
Astrodemo vip üye
 
eylülmavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: May 2010
Mesleği: ..
Üye Burcu: Kova
Şehir: ..
Cinsiyeti: Kız
Medeni Durum: Bekar
Mesajlar: 1.305

Yaptığı teşekkür: 1.144
652Yazısına 1.112 Teşekkür verildi
Standart

Alıntı:
Cacu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yay'da gerçekleşiyor diye yay'ımın bulundugu evi mi etkilicek??
24' yay hangi evindeyse o evini etkileyecek..eylülmavi isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Bu mesajı twitter de paylaşBu mesajı yahoo da paylaşGoogle de paylaşBu mesajı Facebook ta paylaş
Alıntı ile Cevapla
Bu yazısı için eylülmavi Rumuzlu üyeye tesekkur edenler
Cacu (14-06-2011)
Alt 14-06-2011   #9 (permalink)
Üye
 
ay yüzlü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Dec 2010
Mesleği: ev hanımı
Üye Burcu: Aslan
Şehir: aydın
Cinsiyeti: Kız
Medeni Durum: Evli
Mesajlar: 142

Yaptığı teşekkür: 34
32Yazısına 45 Teşekkür verildi
Standart

AY TUTULMASI 2.EVDE
Para durumunuzda değişiklik olur sizin maddi ve manevi anlamda güvende hissetmek adına, kazanımlarınızı daha düzgün ve doğru tercihlerde bulunarak gerektiği şekilde değerlendirmeniz adına bir ders niteliğindedir. Şimdi siz şu an içinde bulunduğunuz koşulların iyileşmesi adına bugünkü durumunuzu iyice gözden geçirerek nerelerde yanlışlar yaptığınızı bir düşününüz. Egonuz gereği veya isteklerinizin büyüsüne kapılarak gereksiz yere yaptığınız harcamaları, abartılı bir iyimserlikle girişimde bulunduğunuz faaliyetleri, elinizin açıklığı nedeniyle uğradığınız kayıpları, krizleri, yoksunlukları başınıza gelen felaketler olarak görmek yerine, size olabilecek faydalarını düşünerek önlemler almaya çalışınız
yine parayla ilgili işler zaten güneş tutulması yettiydiay yüzlü isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Bu mesajı twitter de paylaşBu mesajı yahoo da paylaşGoogle de paylaşBu mesajı Facebook ta paylaş
Alıntı ile Cevapla
Alt 15-06-2011   #10 (permalink)
Astrodemo vip üye
 
mutluluklar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2010
Mesleği: ...
Üye Burcu: İkizler
Şehir: ...
Cinsiyeti: Kız
Medeni Durum: Evli
Mesajlar: 4.294.967.112

Yaptığı teşekkür: 1.669
1.501Yazısına 2.280 Teşekkür verildi
Standart

ay tutulması 7.ev girişimde gerçekleşiyormuş ben hep oğlak gibi düşünüp 8.evde sandım günlerdir, halbu ki biliyordum yayda olcağını dc ile kavşumda bi tutulma yaşıyorum, ki doğum saatim doğru benım bakalım nolcak :dmutluluklar isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Bu mesajı twitter de paylaşBu mesajı yahoo da paylaşGoogle de paylaşBu mesajı Facebook ta paylaş
Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Bookmarks

« Ay Evlerde | - »

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Hizli Erisim

Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Güneş Tutulması Evlerde purplewind Güneş ve Ay Tutulması-Etkileri 3 31-10-2013 00:01
Güneş Tutulması Evlerde zeynep Güneş Evlerde 13 05-09-2013 18:08
Ay Tutulması Evlerde purplewind Güneş ve Ay Tutulması-Etkileri 2 04-04-2013 10:48
arap noktaları ve güneş tutulması carmen77 Anlayamadığınız Astrolojik Konular 19 15-03-2013 02:44
Güneş Tutulması Canlı Yayın 13.11.2012 kosovalı Güncel Haberler-Bilgiler 0 13-11-2012 23:29


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 04:55..

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2008, Jelsoft Enterprises Ltd.


- - -