Portal Forumlar kurallar kayıt olun Bize Ulaşın
Go Back   astroloji,burçlar,günlük burç yorumu > Astroloji > Evler ve Anlamları > 5. Ev
Sitemizi Facebook ta;
Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 07-04-2010   #1 (permalink)
Çiğdem Aydın
Guest
 
Çiğdem Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Mesajlar: n/a

Standart 5. Ev

5. EVDE KOÇ BURCU:

Aşık olduğu kişiyi dünyanın merkezine oturtur sevgisinden daha önemli hiç bir şey yoktur hayatında aşkı devam ettiği sürece

sevdiğinin istediği onun yapamayacağı hiç bir şey olamaz, tutku ile sahiplenme ile ve büyük bir kıskançlıkla sever, sevdiği kişiyi herkesten hatta ailesinden bile kıskanır, onu dahamı çok seviyor , bununla daha çok ilgilendi diye kendi kendisi ile savaş verir ve bu düşüncelerini sevdiği kişiyede yansıtır.kıskandırılmaya kıyaslanmaya asla gelemez o sevildiğini, istendiğini sürekli hissetmelidir bunu hissederse mükkemel tarafları ortaya çıkacaktır sert tavırlarının yerini okşanmak isteyen küçük bir kedi alabilir tabi kedinin tırmıklarını asla unutmayınız!!!!!!

5. EVDE BOĞA BURCU:

Aşık olduğu zaman bir çok negatif duygudan sıyrılıp size elindeki bir çok imkanı sunmaya çalışacaktır, o sevdiği andan itibaren sizi benimser ve tüm ihtiyaçlarınızı , dileklerinizi rahatınızı gerçekleştirmeye çalışır,,erkek yada kadın fark etmez size yemek hazırlayabilir, evinizde kolaylık ve konforu sağlamaya çalışır , çiçekler, mumlar, şarap dışardan bakıldığında hiç romantik görünmeyen bu kişinin aşık olduğu andan itibaren tüm kimyası değişir. o kalıcı ilişkilerden hoşlanır sizin bugününüze yardım ederken yarın ne olabileceğinide sizden önce düşünür.bir çok konuda tutumlu hatta cimri sayılabilecek bu kişi aşık olduğu andan itibaren tüm kaynağınıda sizinle paylaşabilir.o bunları size gösterişli biçimde sunmayabilir ama ihtiyacınız olan herşeyi elinizin altına sizden önce temin edecektir.


5. EVDE İKİZLER BURCU:

Herşeyi sorguladığı gibi aşkıda sorgular 5. evdeki ikizler burcu insanı, herşeyden önce konuşabileceği, yazışabileceği onu anlayacak partner arayışındadır, bu kişi çok yakışıklı yada çok güzel olur ve bir bakarsınızki dışardan bakıldığında hiçte hoş görünmeyen birilerine aşık olabilir, bunu bazen görürüz bu kadın yada bu erkek bunda ne buluyor nasıl hoş ve partnerine bak deriz genelde bu tip seçimleri 5. evinde ikizler burcu olan kişiler yapar, çünkü onlar fizikselliğe önem vermezler kafalarının uyuşması ve kednilerini anlayan partner arayışında olacakları için o tip kişilere eğilirler, aşk ilişkilerinde de sürekli üretken olmak isterler gezmek , dolaşmak, fikir alışverişinde bulunmak, 5. ev ikizler burcu olan kişi partnerine kitaplar alır , sinamaya , tiyatroya, sanatsal ve bilimsel bir çok aktiviteye katılmak isterler ve sevdikleri ile bu konuda saatlerce tartışmak , konuşmak onlara bir çok şeyden daha güzel gelecektir..


5. EVDE YENGEÇ BURCU

O özelikle aşkta ailesinden gördüğü şeyleri davranış şekli olarak seçecektir, genetik bir özellik gibi annesi yada babasının aşktaki davranış özelliklerini benimser, kıskanç ve tutucudur onu sevgili olmaktan çok zaman zaman ebeveynelerinizden biri gibi hissedersiniz, sizi sizden çok daha fazla düşünecektir , sizin derdiniz sorununuz onun derdi sorunudur ve halletmek için elinden geleni yapar.aşkınızı ulu orta yaşamaktan hoşlanan ve sosyal tarafı ağır basan biri iseniz mutlaka sorun yaşarsınız çünkü onlar bir çok şeyi evde küçük ailesi ile birlikte yaşamaktan hoşlanacaktır ve sizinde sosyalliğinizi kısıtlamaya çalışacaktır.anne _baba sevgisi eksik büyüyyenler için ideal eş olurlar ama özgür ruhlu kişiler içinde aşk hayatı kabusa dönebilir.

5. EVDE ASLAN BURCU

5. ev zodakta aslanın evi olduğu için doğuştan şanslı bir konumdur.sevgi dolu ve ateşli duyguları olan biridir.aşksız yaşayamaz , birden bağalanabilir sevgi uğruna türlü fedakarlıklarda bulunur.çok güçlü aşk isteği bazı sorunlara neden olabilir.aradığı sevgiyi bulamayabilir yada onun yoğun duygularına hitap edebilecek dayanıklı kişi yoktur ve kişide çapkınlığa yatkın olur, her ilişkinin başlangıcında deli gibi severken aradığını bulmayınca başkalarına kolayca kapılabililir, uygun bir ay ve venüs_mars bu durumu hafifletebilir.

5. EVDE BAŞAK BURCU

Kişi aşka değer verir,fakat aşkla ilgili düşünceleri biraz farklıdır, titiz ve araştırmacı davranır , partneri gizli bir çok sınavdan geçirir.üstün ve başarılı partner ararken aynı zamanda saf ve daha önce hiç ilişkisi olmamış yada az ilişkisiolan bakir yada bakire partner arar.
çok korumacı davranır sevdiğinin herşeyi ile ilgilenir onunla olumsuz bir söz duyduğunda aşırı sinirlenip yoğun tepkiler verir.ve aslında kendide sürekli inceler sevgilsini ve açık arar tabi buda onu psikolojik olarak rahatsız eder.kuşkucu ve kıskançtır ve bu tavırları ile karşısındakini bezdirebilir.kolay geçinilecek biri değildir, bu yerleşime sahip bir çok insan aşkta aradığını bulamayıp görücü usulü evliliğe yatkındırlar..

5. EVDE TERAZİ BURCU:

Aşkta talih veren yerleşimlerden biridir.kişinin kısmeti açık olur fazla beğenilir ve bu beğenilmenin verdiği öz güvenle oda bir hayli seçici davranır.zarif, nazik,hoş ve zeki olmasını ister.böyle birini bulduğundada hemen bağlanabilir.fakat bu bağlılığın uzun sürmesi partnere bağlıdır kişinin ilgisini her zaman taze tutacak formüller bulmalıdır aksi takdirde kişi yavaş yavaş uzaklaşmaya başlar ve başka birini bulup tamamende ipleri koparabilir.çapkınlığa yatkındır fakat aşık olduğu sürece aldatmaz, aşkın azaldığı dönemde ise tehlike çanları çalmaya başlar, erkek yada kadın fark etmez onlar evlide olsa herzaman etraflarında onları beğenen birileri olacaktır.

5. EVDE AKREP BURCU:

Şiddetli ve tutkulu sevgi türü...bu yerleşime sahip kişi bir anda aşka kapılabilir sevdiğini dünyanın merkezine oturtur onu herkesten korumaya çalışır fakat sevdiğinin ondanda korunmaya ihtiyacı vardır ve bunu görmez ne yazıkki,, aşırı kıskanç tavırlar sergiler sevdiğini elde edene kadar bir çok konuda yumuşak davranan bu kişi karşı tarafında duygularından emin olunca işte o zaman sorunlar başlar, olup olmadık herşey için sorun ve tartışma çıkarır ve hep kendisi haklıdır.sexe çok fazla önem verir ve zaman zaman gizli ilişkileride olacaktır ve en büyük korkularından biri bunların ortaya çıkmasıdır çünkü güçlü libidosu yüzünden yanlış insanlarla yanlış ilişkilere girebilir ama güçlü delilerle yakalansa bile bunu her zaman inkar edecektir çünkü onun aşkta çizdiği imajla bazı yaşadıkları kendisi ile çakışır.


5. EVDE YAY BURCU:

Diğer yerleşimleri göze almadan söylenecek ilk şey çok fazla sayıda macera demektir.bu kişi kendini çok beğenir, üstün vasıflarının olduğuna innaır ve bunlar büyük ihtimalle gerçektende vardır.atılgan sözleri ateşli biridir.kolay kolay bağlanmaz, avının peşinden koşan avcı gibidir birini kafaya taktımı ne yapar eder onu elde eder ve tabi aynı zamanda başklarınıda ve bu kişiler genellikle ararlar ararlar ve çoğu boşanmış yada başından nişan, söz vb olaylar geçmiş kişilerle evlenir..evliliktede pek rahat durmaz eşini aldatma eğilimi vardır..

5. EVDE OĞLAK BURCU:

Diğer gezegen etkileri bu durumu azaltsada bu yerleşim aşkta fazla başarı vermez, kişi kuşkucu ve kuruntuludur, içi içini yer bir ilişkide ve hiç yoktan sorun çıkarmakta üstüne yoktur.

sex her burçta önemli olduğu gibi 5. evi oğlak olan kişidede önemlidir, sexe dayalı ama uzun ömürlü ilişkiler yaşayabilir fakat iş evliliğe geldiğinde seçeceği eşin üstün, iyi aileden ve fazla macera yaşamamış biri olmasını ister kadınlarda ise güçlü ve varlıklı olana eğilim vardır.

5. EVDE KOVA BURCU:

Zodyakta aslan burcunun yerine zıt burcu kovanın düşmesi kişinin aşka inanmasına neden olabilir,ve kişi bağlılıktan korkabilir.aşık olsa bile bunu kendine dahi itiraf etmekte zorlanacaktır ve birlikte olduğu insana açıklamayı hiç düşünmez, sevdiği kişi için özveride bulunabilir, fedakar davranışlar içinde onun adına bir çok şeyi yapar ama sevgilisi onu yönlendirmeye çalışmadıkça, yaşamına karışılmasından hiç hoşlanmaz, özgürlük kavramı herşeyden öndedir.kişi bağlılık ve kendisine karışılmasına izin vermediği için evlilik fikrinede hiç sıcak bakmaz onu nikah masasına oturtabiliyorsanız ne mutlu size bilinki sizi herşeyden çok sevmiştir.

5. EVDE BALIK BURCU:

Sevgi konusunda oldukça hassastır, harita sert bir kişilik gösterse bile yinede 5. ev aşk ve sevda işlerinde etkin olacaktır.aşka büyük değer veren bu kişi şiddetle sevip bağlanabilir aşkına karşılık görürse ondan daha mutlusu yoktur zaman zaman içinde kuşkular belirsede aşk onu her anlamda güzelleştirir, negatif özellikleri kaybolur, gülümseyen ve pozitif biri olur.eğer 5. ev uygunsa bu kişi hem aşkta hemde kumarda yani şans oyunlarında belli şanslar elde edebilir.ayrıca çocuk sevgisini arttıran bir açıdır ,kendi çocuklarıda dahil tüm çocukları aşırı sever ve genelde eğer doğurganlığı kısıtlı değilse çok fazla sayıda çocuğa sahip olmak ister.

Demet Hoşmen 
Bu mesajı twitter de paylaşBu mesajı yahoo da paylaşGoogle de paylaşBu mesajı Facebook ta paylaş
Alıntı ile Cevapla
Bu yazısı için Rumuzlu üyeye 11 üye tesekkur etti
bertel (22-07-2011), derinsoluk (13-08-2010), ebru29 (27-01-2011), messa (16-09-2010), mutluluklar (25-08-2010), Ozby (13-10-2011), raBiş (27-07-2011), reddlook (29-06-2010), Sahra (25-10-2011), YENISIRINE (27-07-2011), zeynep (21-09-2010)
Alt 20-05-2010   #2 (permalink)
Üye
 
lilith - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: May 2010
Mesleği: Mühendis
Yaş: 29
Üye Burcu: Boğa
Şehir: İstanbul
Cinsiyeti: Kız
Medeni Durum: Bekar
Mesajlar: 45

Yaptığı teşekkür: 12
7Yazısına 13 Teşekkür verildi
Standart

5. evim yay burcunda ve uranus saturn ve neptun var aynı şekilde erkek arkdaşimin da 5.evi yay burcu (gerçi bazı sitelerde akrep sonu bazılarında yay başı gorunuyor) ve saturn uranus var.İlişkimizin ilk 2 yili cok kavgalı gurultulu geçti hep ani kavgalar ve ayrılma ve barişmalar içindeydi.1 haftadan fazla ayrı kalmadık ama bu durum şimdi tersine son 2 yılımızda cok huzurluydu acaba transitlerden mi etkileniyoruz ilerde yine aynı fırtınalı donemlerimiz olucak mı cok merak ediyorum.
Konu lilith tarafından (20-05-2010 Saat 20:59 ) değiştirilmiştir.
lilith isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Bu mesajı twitter de paylaşBu mesajı yahoo da paylaşGoogle de paylaşBu mesajı Facebook ta paylaş
Alıntı ile Cevapla
Alt 20-05-2010   #3 (permalink)
Özel üye
 
murat acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Apr 2010
Mesleği: ...
Üye Burcu: Başak
Şehir: bursa
Cinsiyeti: Erkek
Medeni Durum: Bekar
Mesajlar: 441

Yaptığı teşekkür: 244
26Yazısına 34 Teşekkür verildi
murat acar - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart

sayın demet abla benim 5 evim cidden İKİZLER mi ?murat acar isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Bu mesajı twitter de paylaşBu mesajı yahoo da paylaşGoogle de paylaşBu mesajı Facebook ta paylaş
Alıntı ile Cevapla
Alt 29-06-2010   #4 (permalink)
Astrodemo vip üye
 
reddlook - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: May 2010
Mesleği: Asist dr.
Yaş: 29
Üye Burcu: Oğlak
Şehir: İstanbul
Cinsiyeti: Kız
Medeni Durum: Bekar
Mesajlar: 917

Yaptığı teşekkür: 604
222Yazısına 402 Teşekkür verildi
Standart

5.evimde aslan ve yengeç var her ikisini de mi okumalıyım?__________________
güneşim yok

my horoscope
reddlook isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Bu mesajı twitter de paylaşBu mesajı yahoo da paylaşGoogle de paylaşBu mesajı Facebook ta paylaş
Alıntı ile Cevapla
Alt 29-06-2010   #5 (permalink)
Astrodemo vip üye
 
eylülmavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: May 2010
Mesleği: ..
Üye Burcu: Kova
Şehir: ..
Cinsiyeti: Kız
Medeni Durum: Bekar
Mesajlar: 1.333

Yaptığı teşekkür: 1.151
657Yazısına 1.118 Teşekkür verildi
Standart

Alıntı:
reddlook Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
5.evimde aslan ve yengeç var her ikisini de mi okumalıyım?
5.evin yengeçde başladığı için, yengeçi okumalısn. diye biliyorum.eylülmavi isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Bu mesajı twitter de paylaşBu mesajı yahoo da paylaşGoogle de paylaşBu mesajı Facebook ta paylaş
Alıntı ile Cevapla
Bu yazısı için eylülmavi Rumuzlu üyeye tesekkur edenler
reddlook (29-06-2010)
Alt 29-06-2010   #6 (permalink)
Özel üye
 
bulutt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Apr 2010
Mesleği: ögretmen
Yaş: 32
Üye Burcu: Balık
Şehir: ORDU
Cinsiyeti: Erkek
Medeni Durum: Bekar
Mesajlar: 456

Yaptığı teşekkür: 115
162Yazısına 279 Teşekkür verildi
bulutt - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart

Muratcım senin 5. ev cidden ikizler.. Sevgilerlebulutt isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Bu mesajı twitter de paylaşBu mesajı yahoo da paylaşGoogle de paylaşBu mesajı Facebook ta paylaş
Alıntı ile Cevapla
Bu yazısı için bulutt Rumuzlu üyeye tesekkur edenler
demet hoşmen (10-07-2012)
Alt 29-06-2010   #7 (permalink)
Üye
 
messa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jun 2010
Mesleği: Öğretmen
Üye Burcu: Başak
Şehir: Adana
Cinsiyeti: Kız
Medeni Durum: Bekar
Mesajlar: 111

Yaptığı teşekkür: 21
13Yazısına 19 Teşekkür verildi
Standart

EVDE AKREP BURCU:

Şiddetli ve tutkulu sevgi türü...bu yerleşime sahip kişi bir anda aşka kapılabilir sevdiğini dünyanın merkezine oturtur onu herkesten korumaya çalışır fakat sevdiğinin ondanda korunmaya ihtiyacı vardır ve bunu görmez ne yazıkki,, aşırı kıskanç tavırlar sergiler sevdiğini elde edene kadar bir çok konuda yumuşak davranan bu kişi karşı tarafında duygularından emin olunca işte o zaman sorunlar başlar, olup olmadık herşey için sorun ve tartışma çıkarır ve hep kendisi haklıdır.sexe çok fazla önem verir ve zaman zaman gizli ilişkileride olacaktır ve en büyük korkularından biri bunların ortaya çıkmasıdır çünkü güçlü libidosu yüzünden yanlış insanlarla yanlış ilişkilere girebilir ama güçlü delilerle yakalansa bile bunu her zaman inkar edecektir çünkü onun aşkta çizdiği imajla bazı yaşadıkları kendisi ile çakışır.

5. evde akrep var benim ayrıca Mars ve Uranüs 5. evde. Mars ve uranüs aynı evde olması sanırım biraz gerilim yaratıyor.messa isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Bu mesajı twitter de paylaşBu mesajı yahoo da paylaşGoogle de paylaşBu mesajı Facebook ta paylaş
Alıntı ile Cevapla
Alt 07-07-2010   #8 (permalink)
Üye
 
nostradamus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jul 2010
Mesleği: öğrenci
Yaş: 32
Üye Burcu: Kova
Şehir: Samsun
Cinsiyeti: Erkek
Medeni Durum: Bekar
Mesajlar: 28

Yaptığı teşekkür: 11
9Yazısına 14 Teşekkür verildi
Standart

5. EVDE KOÇ BURCU:

Aşık olduğu kişiyi dünyanın merkezine oturtur sevgisinden daha önemli hiç bir şey yoktur hayatında aşkı devam ettiği sürece

sevdiğinin istediği onun yapamayacağı hiç bir şey olamaz, tutku ile sahiplenme ile ve büyük bir kıskançlıkla sever, sevdiği kişiyi herkesten hatta ailesinden bile kıskanır, onu dahamı çok seviyor , bununla daha çok ilgilendi diye kendi kendisi ile savaş verir ve bu düşüncelerini sevdiği kişiyede yansıtır.kıskandırılmaya kıyaslanmaya asla gelemez o sevildiğini, istendiğini sürekli hissetmelidir bunu hissederse mükkemel tarafları ortaya çıkacaktır sert tavırlarının yerini okşanmak isteyen küçük bir kedi alabilir tabi kedinin tırmıklarını asla unutmayınız!!!!!!

5. eve koç burcu sığamasınn inşşşş çok kötü bir zayıflık bu ..bende diyorum bir kova nasıl bu kadar kıskanç olur =) şimdi cug diye oturdu..nese aşktan kaçmaya devam:P sonunda asıl maşuğa gidecez zaten....onu sevemediğimize yanalımnostradamus isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Bu mesajı twitter de paylaşBu mesajı yahoo da paylaşGoogle de paylaşBu mesajı Facebook ta paylaş
Alıntı ile Cevapla
Alt 12-08-2010   #9 (permalink)
Özel üye
 
katress - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jul 2010
Mesleği: öğrenci
Üye Burcu: Koç
Şehir: istanbul
Cinsiyeti: Kız
Medeni Durum: Bekar
Mesajlar: 290

Yaptığı teşekkür: 140
32Yazısına 43 Teşekkür verildi
Standart

5. EVDE ASLAN BURCU

5. ev zodakta aslanın evi olduğu için doğuştan şanslı bir konumdur.sevgi dolu ve ateşli duyguları olan biridir.aşksız yaşayamaz , birden bağalanabilir sevgi uğruna türlü fedakarlıklarda bulunur.çok güçlü aşk isteği bazı sorunlara neden olabilir.aradığı sevgiyi bulamayabilir yada onun yoğun duygularına hitap edebilecek dayanıklı kişi yoktur ve kişide çapkınlığa yatkın olur, her ilişkinin başlangıcında deli gibi severken aradığını bulmayınca başkalarına kolayca kapılabililir, uygun bir ay ve venüs_mars bu durumu hafifletebilir......aslanda benım dekatress isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Bu mesajı twitter de paylaşBu mesajı yahoo da paylaşGoogle de paylaşBu mesajı Facebook ta paylaş
Alıntı ile Cevapla
Alt 16-08-2010   #10 (permalink)
Astrodemo vip üye
 
Altair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jul 2010
Mesleği: Öğrenci
Yaş: 24
Üye Burcu: Koç
Şehir: İstanbul
Cinsiyeti: Erkek
Medeni Durum: Bekar
Mesajlar: 618

Yaptığı teşekkür: 345
173Yazısına 324 Teşekkür verildi
Standart

Alıntı:
5. EVDE YAY BURCU:

Diğer yerleşimleri göze almadan söylenecek ilk şey çok fazla sayıda macera demektir.bu kişi kendini çok beğenir, üstün vasıflarının olduğuna innaır ve bunlar büyük ihtimalle gerçektende vardır.atılgan sözleri ateşli biridir.kolay kolay bağlanmaz, avının peşinden koşan avcı gibidir birini kafaya taktımı ne yapar eder onu elde eder ve tabi aynı zamanda başklarınıda ve bu kişiler genellikle ararlar ararlar ve çoğu boşanmış yada başından nişan, söz vb olaylar geçmiş kişilerle evlenir..evliliktede pek rahat durmaz eşini aldatma eğilimi vardır..
ayyyyy__________________

Plutonyen Koç
twitter: @dracobuonk
Altair isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Bu mesajı twitter de paylaşBu mesajı yahoo da paylaşGoogle de paylaşBu mesajı Facebook ta paylaş
Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Bookmarks

« - | Çocuklar Evi »

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Hizli Erisim


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 16:53..

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2008, Jelsoft Enterprises Ltd.


- - -